Informacje

Futurama na urządzenia przenośne z humorem rodem z serialu

5

Trudno byłoby sobie wyobrazić grę spod znaku Futuramy bez charakterystycznego humoru serii. Na szczęście nie będzie takiej potrzeby.

Futurama na urządzenia przenośne z humorem rodem z serialu - obrazek 1

- Naszą intencją zawsze było odtworzenie tego samego tonu, humoru i postaci, ale w nowej fabule, prezentowanej w formie gry - mówi Jonathon Myers, członek zespołu scenarzystów Futurama: Game of Drones, które 25 lutego trafi na iOS i Androida. - Patric Verrone i pierwotni pisarze stworzyli żyjący i oddychający świat ze swoimi własnymi konwencjami, głosami i stylem. Było to więc świetne miejsce do rozpozcęcia adaptacji - komentuje.

- Wciągnęliśmy się w materiał źródłowy - zarówno jeśli chodzi o serial, jak i o komiksy. Jesteśmy również szczęściarzami mogąc współpracować z Patrickiem, który służy nam także za przewodnika i upewnia o trafności i autentyczności. Jesteśmy bardzo dumni słysząc, że fani i gracze na nasze wysiłki odpowiadają tak pozytywnie. Jesteśmy wielkimi fanami, więc to dla nas ważne, by gra spod znaku Futuramy zawierała niepowtarzalny humor rodem z serialu - dodaje.

Ojoj, nie jesteś zalogowan(a)y. O_O' Aby dodać komentarz Zaloguj się w serwisie
Najnowsze
Lubisz nas?