Światła, kariera, Action!

gram.pl
2015/12/15 13:45
0
0

Zanim konsola czy komputer trafi do Waszego domu, najpierw musicie sprzęt kupić w sklepie. Pytanie tylko - kto dostarcza go do sklepu?

Światła, kariera, Action!

Niewielu z Was pewnie zgłębia się w takie detale, ale Gram.pl jest częścią większego bytu – grupy kapitałowej Action, zajmującej się hurtowym handlem m.in. sprzętem komputerowym, elektroniką użytkową (w tym konsolami i tym podobnymi!) i serwerami. Dostaliśmy cynk, że wśród Was może być sporo specjalistów w dziedzinach, na które jest w Action zapotrzebowanie, więc robiąc przysługę naszej spółce-matce, pozwalamy sobie na małą kryptoreklamę :)

Action to grupa kapitałowa, na którą składa się kilkanaście spółek, wśród nich Gram.pl. Najważniejsza jest oczywiście Action S.A. – spółka akcyjna notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych. Action poza sprzedażą cudzych produktów zajmuje się również rozwijaniem swoich marek: komputerów Actina, produktów ActiveJet (tusze do drukarek, zasilacze i inne) i Actis (ekonomiczne materiały eksploatacyjne). Grupa kapitałowa zajmuje się także od pewnego czasu produkcją gier na urządzenia mobilne poprzez spółkę Action Games Lab.

GramTV przedstawia:

Action stale poszukuje nowych pracowników – w tej chwili uśmiecha się właśnie do Was. Wybór tej ścieżki kariery to szerokie możliwości – poszukiwani są zarówno utytułowani specjaliści jak i młodzi zapaleńcy, z rozmaitych dziedzin. Praca odbywa się głównie w centrali w Zamieniu koło Warszawy, bądź w oddziale w Krakowie. Ciekawostka – w Action S.A. pracuje ponad 500 osób, przy czym średnia wieku pracowników to 31 lat. Pewnie domyślacie się, że to sporo poniżej średniej.

Jeżeli chcecie się dowiedzieć więcej na temat pracy w Action, to sprawdźcie zakładkę „Kariera” na stronie internetowej firmy. Chyba, że już czujecie się przekonani, w takim wypadku możecie wejść od razu w pole „Oferty pracy”.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!