Wygląda na to, że Life is Strange 2 faktycznie powstanie

Paweł Pochowski
2015/11/08 18:50
0
0

Nie jest to dziwne biorąc pod uwagę sukces pierwszego sezonu. To jednak pierwsza informacja, która sugeruje, że sprawa może być już przyklepana.

Wygląda na to, że Life is Strange 2 faktycznie powstanie

Pierwszy sezon Life is Strange spotkał się nie tylko z szerokim zainteresowaniem ze strony fanów, ale także bardzo wysokimi ocenami wystawionymi zarówno przez graczy, jak i media. Nic więc dziwnego, że w takiej sytuacji twórcy gry - francuskie studio Dontnod Entertainment - prawdopodobnie zdecyduje się na przygotowanie kontynuacji. Już w marcu pisaliśmy o tym, że twórcy zastanawiają się nad kontynuacją, w czerwcu natomiast informowaliśmy o tym, że ewentualny drugi sezon zawierałby zmienioną obsadę. To wszystko były jednak domysły i przypuszczenia, tym razem jeden z twórców zdradził, że prace nad Life is Strange 2 faktycznie się rozpoczną.

Powiedział to współzałożyciel studia, Alain Damasio, podczas wywiadu dla alchimy.info. Rozmowa jest co prawda po francusku, ale stosowne tłumaczenie przygotował użytkownik Reddita. Czytamy w nim, że Alain weźmie udział w pracach nad scenariuszem do Life is Strange 2. A to już brzmi jak potwierdzenie, że gra faktycznie trafi do produkcji. Cieszycie się?

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!