Informacje

Call of Duty: Black Ops 3 na starszych konsolach tylko w około 30 klatkach

...

60 fps? Nie na Xbox 360 ani PlayStation 3.

Call of Duty: Black Ops 3 na starszych konsolach tylko w około 30 klatkach - obrazek 1

Konsole aktualnej generacji na dobre rozgościły się na rynku - coraz więcej gier omija Xboksa 360 i PlayStation 3, a jeśli już się na nich ukazuje, to w obciętej wersji. Tak będzie chociażby z nowym Tony'm Hawkiem, gra nie zaoferuje bowiem trybu wieloosobowego na starszych konsolach. Z drugiej strony, po fatalnych ocenach pewnie i tak nikt w to nie będzie grać, więc mała strata. Gorzej, gdy podobne ruchy dotykają flagowych produkcji, takich jak Call of Duty: Black Ops III. O tym, że wersja gry przygotowana z myślą o starszych konsolach będzie pozbawiona trybu kampanii, już pisaliśmy. Nowością jest natomiast fakt, że na obu konsolach tytuł nie zaoferuje 60 klatek na sekundę. Ten rarytas będzie dostępny tylko na PlayStation 4 i Xbox One.

Jako powód podaje się niewystarczającą moc kosnoli. Deweloperzy ze studia Beenox próbowali wycisnąć z obu konsol więcej, niestety polegli. Co więcej okazuje się, że i 30 fps jest dla nich wyzwaniem. - Staramy się osiągnąć coś w granicach 30 fps. Mimo wszystko zabawa jest bardzo przyjemna. Inaczej nie byłoby to Call of Duty - powiedział Thomas Wilson, creative director studia.

Teraz pozostaje pytanie, czy "coś w granicach 30 fps" nie będzie przeszkadzało podczas zabawy.

Ojoj, nie jesteś zalogowan(a)y. O_O' Aby dodać komentarz Zaloguj się w serwisie
Najnowsze

Warface - szybki sukces na PS4

0
Patryk Purczyński

W ubiegłym tygodniu strzelanka Warface stała się dostępna na PS4. Mimo, że gra ma już swoje lata, nie umknęła uwadze właścicieli konsoli Sony.

Czytaj dalej 
Lubisz nas?