Na obecnej generacji konsol brakuje powiewu świeżości?

Patryk Purczyński
2015/10/14 10:25
0
0

Brianna Wu z Giant Spacekat jest daleka od zachwytów nad grami obecnej generacji. Ich twórcom zarzuca głównie trzymanie się utartych schematów.

Na obecnej generacji konsol brakuje powiewu świeżości?

- Kiedy patrzę na PS4 i Xboksa One, nie wiem, co wy dostrzegacie, ale ja widzę generację niemal całkowicie pozbawioną innowacji - powiedziała Brianna Wu, dyrektor ds. rozwoju w Giant Spacekat, podczas konferencji GamesBeat 2015. - Z całym szacunkiem dla wszystkich moich przyjaciół, którzy wydają gry na tych platformach, kiedy widzę Forzę, to tak jakbym patrzyła na tę samą grę z Xboksa 360, tylko z nieco ładniejszymi teksturami i efektami - obrazowała.

- Wszystko, co do tej pory widziałam, mogłoby równie dobrze zostać zrobione na poprzedniej generacji. Tak samo jest z pierwszoosobowymi strzelankami. Kiedy rozmawiamy o kobietach w przemyśle technologicznym, chodzi przede wszystkim o tworzenie lepszych gier. Czyż nie jesteście już sfrustrowani graniem wciąż w tę samą głupią grę? - pytała retorycznie Brianna Wu.

GramTV przedstawia:

Z jej opinią można się zgadzać lub próbować ją negować, tym niemniej z pewnością łatwiej jest krytykować, a trudniej znaleźć skuteczne remedium na branżowe bolączki.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!