Blizzard bez dużej premiery w 2019 roku

Patryk Purczyński
2019/02/13 20:17
1
0

Liczyliście na sensacyjne wydanie Diablo IV w tym roku kalendarzowym? W takim razie najnowsze wieści z obozu Blizzarda będą dla Was rozczarowaniem.

Blizzard bez dużej premiery w 2019 roku

Blizzard Entertainment nie wypuści w tym roku żadnej dużej gry - poinformowało Activision Blizzard na ostatnim spotkaniu z inwestorami. Oznacza to, że premiery Diablo IV lub jakiegokolwiek innego pełnowymiarowego tytułu ze stajni cenionego studia należy spodziewać się najwcześniej w 2020 roku.

- Spodziewamy się gorszych wyników pod względem materialnym w tym roku - skomentował prezes Activision Blizzard, Collister Johnson. - W 2018 roku wiele zyskaliśmy na premierze World of Warcraft: Battle for Azeroth, natomiast na 2019 rok nie mamy zaplanowanej żadnej znaczącej pozycji - dodał. Nie zmienia to faktu, że w ciągu najbliższych miesięcy światło dzienne ujrzą chociażby Diablo: Immortal, Warcraft 3: Reforged i World of Warcraft Classic.

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy, że pomimo odnotowania znakomitych wyników finansowych, aż 800 osób straciło pracę w Activision Blizzard. Firma zdecydowała się też na rozstanie z Bungie, producentem Destiny.

Jaką klasą postaci grasz w Diablo IV?

Komentarze
1
Usunięty
Gramowicz
14/02/2019 13:33

Warcraft 3: Reforged to remaster więc może nie jest to duża premiera, ale za to gra jest MEGA!