Badland już z edytorem poziomów

Katarzyna Dąbkowska
2015/09/11 14:15
0
0

Nowa funkcja wyszła już z fazy beta. Teraz mogą z niej korzystać użytkownicy urządzeń z iOS.

Badland już z edytorem poziomów

Dwa tygodnie temu informowaliśmy, że twórcy Badland przygotowują dla graczy nową niespodziankę. Miał być to edytor poziomów, dzięki któremu gracze będą mogli tworzyć własne etapy gry. Wtedy jednak funkcja ta była jedynie w fazie testów beta. Najwyraźniej jednak wszystko poszło bardzo sprawnie, bowiem studio Frogmind właśnie udostępniło nową funkcję na urządzeniach mobilnych z iOS.

Edytor poziomów pozwala na dodawanie do gry swoich własnych pułapek, dostosowywanie ich rozmiarów, a także na ustawienie ich sposobu poruszania się. Tak stworzonymi poziomami będziemy się mogli podzielić z innymi użytkownikami. Najpopularniejszy i najlepszy w danym tygodniu poziom zostanie na stałe przyłączony do gry.

GramTV przedstawia:

Badland to gra zręcznościowa, w której przejmujemy kontrolę nad puchatym zwierzątkiem. Celem gracza jest odstawienie stworka na koniec danego poziomu. Przy okazji musi on pomagać innym stworkom napotkanym na swojej drodze.

Nowa funkcja w grze dostępna jest w ramach darmowej aktualizacji. Chwilowo jest ona dostępna jedynie w wersji na iOS. Badland dostępne jest w App Store i Google Play.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!