Badland dostanie edytor poziomów

Katarzyna Dąbkowska
2015/08/28 14:15
1
0

Chwilowo nowa funkcja jest w fazie testów beta.

Badland dostanie edytor poziomów

Twórcy Badland poinformowali właśnie, że mają zamiar wprowadzić do gry edytor poziomów. Dzięki niemu stworzymy własne etapy w grze. Będziemy mogli na ten przykład dodawać różne pułapki i je powiększać, ustawiać je i nimi poruszać. Wspomniany edytor przypominać ma ten, z którym pracowali twórcy podczas tworzenia oryginalnych wersji gry. Stworzone przez siebie poziomy będziemy mogli zapisywać, a nawet udostępniać innym użytkownikom. Poszczególne poziomy będą później oceniane przez innych graczy. Każdego tygodnia Frogmind będzie wybierało również jeden poziom, który na stałe zostanie przyłączony do gry. Nowa funkcja jest aktualnie w fazie testów beta. Można się do nich zapisywać na tej stronie.

GramTV przedstawia:

Badland to gra zręcznościowa, w której przejmujemy kontrolę nad małym, puchatym zwierzątkiem. Naszym zadaniem jest doprowadzenie małego stworka do końca poszczególnych poziomów. Po drodze na naszego bohatera czeka cała masa niebezpieczeństw, więc pokonanie wszystkich przeszkód stanowi czasami nie lada wyzwanie. Zwłaszcza wtedy, kiedy po drodze musimy zająć się dodatkowo innymi małymi stworkami.

Jeśli nie mieliście jednak do czynienia z Badland, teraz jest na to najlepsza okazja. Teraz bowiem grę pobierzecie z App Store i Google Play za połowę ceny.

Komentarze
1
Usunięty
Usunięty
28/08/2015 15:57

Niedawno na Androida i iOS wyszła Createrria 2 polskiej produkcji, też z możliwością tworzenia poziomów.