Project: Knoxville nową grą studia Press Play

pepsi
2015/09/09 10:10
1
0

Twórcy Max: The Curse of Brotherhood decyzję o swojej nowej produkcji zostawił fanom. Głosowanie się już rozstrzygnęło - padło na Project: Knoxville.

Project: Knoxville nową grą studia Press Play

Ukazany z perspektywy trzeciej osoby multiplayerowy survival okazał się faworytem fanów studia Press Play. To właśnie Project: Knoxville zebrało bowiem najwięcej głosów w konkursie na kolejną produkcję zespołu odpowiedzialnego za Max: The Curse of Brotherhood. W pokonanym polu pozostawił dwie inne propozycje: Project: Dwarka i Project: Karoo. Pierwszy z nich miał być pierwszoosobowym FPS-em, przeznaczonym do rozgrywki w kooperacji. Drugi to oparta na zabawach z fizyką gra pozwalająca budować skomplikowane maszyny z prostych części.

Nie tylko na etapie wyboru projektu Press Play chciało zachować jak największe zaangażowanie graczy. Duński zespół, poczynając od 17 września, będzie regularnie prezentował za pośrednictwem Twitcha postepy w pracach nad Project: Knoxville. - Jesteśmy niezwykle podekscytowani Project: Knoxville i jego procesem produkcji. Nie możemy się doczekać, aż Knoxville ewoluuje z prototypu w ukończoną grę - dodają przedstawiciele Press Play.

GramTV przedstawia:

Komentarze
1
Usunięty
Usunięty
09/09/2015 19:19

Po nazwie myślałem, że to będzie coś nawiązującego do jackass. :DMoże być niezłe, ale Project: Karoo podobał mi się bardziej. Mam nadzieję, że do tego wrócą po Project: Knoxville.