Informacje

Divinity: Original Sin 2 - kolejny cel zbiórki zrealizowany

...

Tempo wpłat na nową produkcję Larian Studios nie maleje, wspierającym udało się uzbierać kwotę wymaganą na kolejny, dodatkowy cel.

Divinity: Original Sin 2 - kolejny cel zbiórki zrealizowany - obrazek 1

Zbiórka na Divinity: Original Sin 2 od samego początku zadziwia świetnym tempem. Zaledwie pół dnia potrzebowali wspierający grę na jej sfinansowanie, tego nie spodziewali się nawet twórcy ze studia Larian, którzy potrzebowali trochę czasu na opracowanie kolejnych celów. Fani produkcji zapewnili już sobie tryb "strategist", możliwość wyboru drzewka umiejętności - oraz zaledwie w sobotę - cechy charakterystyczne dla każdej rasy.

Od tego czasu na koncie zbiórki znalazło się 1,250,000 dolarów, co oznacza, że gracze zapewnili sobie kolejną dodatkową zawartość - będzie nią nowa rasa nieumarłych, która znajdzie się w grze. Zbiórka potrwa jeszcze 23 dni, możemy założyć więc, że jest spora szansa na osiągnięcie kolejnych progów. Jeżeli wpłaty przekroczą 1,350,000 dolarów drzewko umiejętności wzbogaci się o kolejne możliwości. Jeśli zbiórka przekroczy 1,5 miliona dolarów - twórcy dodadzą do gry Hall of Echoes.

Jeżeli jesteście spragnieni nowych materiałów z Divinity: Original Sin 2, poniżej umieszczamy świeży gameplay z trybu kooperacji.

Najnowsze
Lubisz nas?