Informacje

Divinity: Grzech pierworodny 2 sfinansowane w pół dnia

...

Czasem na Kickstarter trafiają gry, których nie sposób nie sfinansować. Takim właśnie tytułem była kontynuacja RPG-a Divinity: Grzech pierworodny.

Divinity: Grzech pierworodny 2 sfinansowane w pół dnia - obrazek 1

Zaledwie 12 godzin wystarczyło, by Larian Studios uzbierało pół miliona dolarów, niezbędne do sfinansowania Divinity: Grzech Pierworodny 2. Do końca akcji na Kickstarterze pozostały jeszcze 34 dni, zatem twórcy RPG-a muszą przygotować sporo dodatkowych celów. Obecnie licznik dobija już do 600 tys. dolarów, a tak obiecujący początek akcji zwiastuje, że suma ta będzie na koniec kilkakrotnie większa.

Na razie na wyznaczenie kolejnych progów trzeba poczekać. Przedstawiciele Larian Studios są bowiem zaskoczeni aż tak szybkim tempem wpłat, o czym opowiadają w poniższym wideo. - Bądźcie jednak spokojni, udostępnimy je już wkrótce, najpewniej jutro - zapewnia dyrektor wykonawczy Swen Vincke. Film został dodany wczoraj, więc celów należy się spodziewać już dziś. Vince kieruje również słowa wdzięczności wobec graczy, którzy wsparli już Divinity: Grzech pierworodny 2.

Trudno się jednak takiemu obrotowi spraw dziwić. Wszak pierwsza część, wydana w ubiegłym roku, spotkała się z niezwykle ciepłym przyjęciem, o czym najlepiej świadczy średnia ocen w serwisie Metacritic - 87/100. Osoby wspierające powstanie "dwójki" zapewne liczą, że dorówna ona jakością poprzedniczce.

Najnowsze
Lubisz nas?