Symulator Kozy - dodatek MMO już na iOS i Androidzie

Katarzyna Dąbkowska
2015/09/03 15:45
0
0

Rozszerzenie trafiło do pecetowych graczy w zeszłym roku, jednak dopiero teraz zostało wydane również na iOS i Androidzie.

Symulator Kozy - dodatek MMO już na iOS i Androidzie

W listopadzie zeszłego roku Coffee Stain Studios wydało bardzo ciekawy, darmowy dodatek, który przemieniał Symulator Kozy w... grę MMO. Dokładniej oznaczalo to, że w grze mogliśmy dołaczyć do którejś z wybranych pięciu klas postaci – Łotra, Maga, Wojownika, Łucznika bądź Mikrofalówki i wyruszyć w bój parzystokopytnym przyjacielem.

Nasza koza po drodze musiała pokonywać przeciwników. Największymi wrogami kóz okażą się tutaj owce. Nie zabrakło również typowych dla tego typu gier dość postaci, takich jak elfy czy krasnoludy. Naszym zadaniem w grze jest przemierzanie kozą fantastycznego świata i wykonywanie kolejnych absurdalnych misji, za które otrzymujemy dodatkowe bonusy. Gracz może rozwijać też swoją postać maksymalnie do 101 poziomu.

GramTV przedstawia:

Jeśli jeszcze nie graliście w Symulator Kozy MMO, a nie macie ochoty siedzieć sztywno przed ekranem komputera, mamy dla Was dobre wieści – dodatek trafił właśnie na urządzenia mobilne z iOS i Androidem. Nie jest jednak darmowy, jak to było w przypadku wersji na PC. W App Store zapłacimy za niego 4,99 euro, w Sklepie Play natomiast – 19,00 zł.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!