Informacje

Nadchodzi Dawn of War III?

...

W ostatnich latach seria Warhammer 40,000: Dawn of War odeszła nieco w zapomnienie. Teraz może powrócić, co sugerują zakulisowe działania Segi.

Nadchodzi Dawn of War III? - obrazek 1

SEGA of America zarejestrowała domenę DawnofWar3.com. Choć mogą to być jedynie działania wybiegające i zabezpieczające przyszłość serii, prawdopodobnym scenariuszem jest też zbliżające się ogłoszenie Warhammera 40,000: Dawn of War III. Być może nie nastąpi ono w perspektywie kilku dni czy nawet tygodni, ale fani serii mogą doczekać się upragnionej informacji jeszcze w tym roku.

Cisza wokół serii Dawn of War utrzymywała się przez ponad cztery lata. Ostatnim jej elementem był drugi (po Chaos Rising) dodatek do Dawn of War II, Retribution, który ukazał się w marcu 2011 roku. Zarówno podstawowe wersje, jak i rozszerzenia, trzymały bardzo wysoki poziom, dlatego naturalnie oczekiwania związane z "trójką" byłyby z pewnością spore. W tym już jednak głowy pracowników Relic Entertainment, by tę odpowiedzialność udźwignąć.

O Dawn of War III mówiono już przed kilkoma laty, ale temat najwyraźniej na jakiś czas upadł w wyniku bankructwa THQ. Po upadku firmy prawa do marki oraz studia Relic Entertainment przejęła SEGA.

Najnowsze
Lubisz nas?