Twórcy Batman: Arkham Knight zapewniają: Strach na wróble to odpowiedni arcywróg

Patryk Purczyński
2015/04/07 14:53
6
0

Strach na wróble rozumie wagę bycia symbolem tak jak Batman, dlatego według twórców Batman: Arkham Knight sprawdzi się on w roli głównego antagonisty.

Twórcy Batman: Arkham Knight zapewniają: Strach na wróble to odpowiedni arcywróg

Rocksteady Studios rolę głównego przeciwnika Mrocznego Rycerza w Batman: Arkham Knight powierzyło Strachowi na wróble. Gaz Deaves przekonuje, że to właściwa decyzja. - To inspirująca postać. Tym razem jest głównym antagonistą, a wybraliśmy go do tej roli, ponieważ uwypukla on niektóre z najbardziej charakterystycznych cech Batmana. Mroczny Rycerz używa strachu jako broni, Strach na wróble jest zaś prawdziwym mistrzem terroru - argumentuje marketingowiec Rocksteady.

- On rozumie wagę bycia symbolem tak samo jak Batman. Używa tego do wzbudzania niepewności i strachu wśród swoich przeciwników. Zarówno pod względem rozgrywki jak i narracji czyni to z niego bardzo interesującą postać, ponieważ gracz nigdy nie będzie wiedział, czego się po nim spodziewać - stwierdza.

GramTV przedstawia:

Strach na wróble nie będzie rzecz jasna jedynym szwarccharakterem, z którym Batman zmierzy się w Arkham Knight. To jego działania doprowadzają jednak do sytuacji, w której Gotham może stać się miejscem regularnej bitwy między najbardziej wyrazistymi postaciami z uniwersum DC. - Plan Stracha na wróble skutkuje ewakuacją ludności cywilnej Gotham. To sprawia, że arcywrogowie mogą wykorzystać chaos panujący w mieście - zauważa Deaves.

- W niektórych momentach będą oni realizowali własne cele, w innych odegrają rolę w planie Stracha na wróble, zakładającym zniszczenie Mrocznego Rycerza - dodaje.

Komentarze
6
Usunięty
Usunięty
08/04/2015 00:06

> To nie Arkham Knight jest głównym przeciwnikiem ?Z jednego z trailerów wynika, że Arham Knight jest zatrudniony przez Stracha na Wróble.

MisioKGB
Gramowicz
07/04/2015 16:43

> To nie Arkham Knight jest głównym przeciwnikiem ?Strach na wróble będzie po prostu robił swoje tak jak i inni arcywrogowie. Po prostu będzie się działo ! :)

MisticGohan_MODED
Gramowicz
07/04/2015 16:04

Jedna z najfajniejszych postaci z tego uniwersum :]
Trwa Wczytywanie