Mortal Kombat X prawdopodobnie z mikropłatnościami

Patryk Purczyński
2015/02/09 08:13

Warner Bros. najwyraźniej będzie chciał zarobić nie tylko na sprzedaży samego Mortal Kombat X. Choć nikt nie mówi tego wprost, wiele wskazuje na to, że w grze pojawią się mikrotransakcje.

Mortal Kombat X prawdopodobnie z mikropłatnościami

Jeden z zachodnich serwisów sugeruje, że w Mortal Kombat X pojawią się mikropłatności. Takie wnioski w redakcji pojawiły się po rozmowie z menedżerem ds. marketingu w NetherRealm Studios, Brianem Goodmanem. "Nie upubliczniamy jeszcze na ten temat żadnych szczegółów" - odpowiedział przedstawiciel studia zapytany o mikrotransakcje w bijatyce.

"Nie mamy jeszcze nic do powiedzenia na temat mikrotransakcji" - dodał. Uwagę przykuwa słowo "jeszcze", którym Brian Goodman posłużył się dwukrotnie. Trudno przypuszczać, by taki wstęp posłużył ekipie NetherRealm Studios do późniejszego ogłoszenia, że systemu poboru drobnych opłat w Mortal Kombat X po prostu nie będzie.

GramTV przedstawia:

We wcześniejszych częściach serii pojawiała się waluta w świecie gry, Koins, za którą można było odblokować nowe kostiumy, fatalities czy nawet postacie. Nietrudno sobie zatem wyobrazić, by swoje wirtualne konto w MK X można było doładować za pomocą prawdziwej gotówki. Na razie są to jednak tylko spekulacje. Tak jak wspominał bowiem wcześniej Brian Goodman, na szczegóły musimy poczekać.

Tymczasem warto rzucić okiem na nowy materiał z Mortal Kombat X, w którym Ed Boon zdradza nieco informacji na temat samej gry.

Komentarze
24
Usunięty
Usunięty
10/02/2015 10:17
Dnia 09.02.2015 o 20:51, Muradin_07 napisał:

plus ode mnie.

To pamietaj o tym przy kolejnych wyborach Forumowicza Roku ;)

Usunięty
Usunięty
09/02/2015 22:08

Ja do dziś pamiętam DLC do sacred 2. Wydeanie kolekcjonerskie miało dodatkową płytę z możliwością doinstalowania dodatkowych tekstur, co powodowało, że tylko taka edycja miała możliwośc ustawienia ustawień graficznych ultra:D Dopiero wersja gold, czy może dodatek wtopiła to w grę.A co do MK, nie grałem jeszcze w 9, więc poczekam na wersję GOTY, zwłaszcza, że jest zbyt drogo póki co.

Usunięty
Usunięty
09/02/2015 21:27

Tak przedstawia się sytuacja z większością dzisiejszych gier. Skoro możesz poczekać, dobrze dla Ciebie, kupisz całość taniej. DLC dokładane do edycji premierowych, dodatkowe bajery za wpisanie kodu z kartonu po mleku, inne za polubienie tej czy innej strony tu czy tam, daj złotówkę, lub kup edycję X gry, żeby dostać kolejny unikalny dodatek. Norma.Ktoś na to leci, to się sprzedaje więc oni z tego korzystają. Jak im klienci zaczną uciekać, ludzie poczekają, sprzedaż spadnie, to wtedy może zmienią politykę. Innej opcji nie ma.
Trwa Wczytywanie