Informacje

Co w gramsajtach piszczy #119 - Warto pomagać!

... Michał Grabowski

Już jutro ostatni dzień 2014 roku! Jak ten czas szybko płynie... Jak co roku nasi użytkownicy na swoich gramsajtach podsumowują to, co obejrzeli, przeczytali o ograli w przeciągu 365 dni. Pojawiły się także kolejne ciekawe opinie, a także znalazło się miejsce dla relacji z ciekawej akcji charytatywnej związanej z Gwiezdnymi Wojnami! Zapraszam na kolejne, ostatnie w 2014 roku, podsumowanie Waszej aktywności gramsajtowej!

Co w gramsajtach piszczy #119 - Warto pomagać! - obrazek 1

Podsumowania roku 2014!
Co w gramsajtach piszczy #119 - Warto pomagać! - obrazek 2
Podsumowań roku 2014 ciąg dalszy! Sandro przygotował tym razem podsumowanie czytelnicze...

Jak co roku nasi użytkownicy podsumowują to, co spotkało ich w przeciągu 365 dni nie tylko w kwestii gier komputerowych, ale także książek czy filmów. Poniżej możecie zapoznać się z kilkoma z nich! Mamy także nadzieję, że także i Wy podzielicie się z nami swoimi przemyśleniami na temat mijającego roku i oczekiwań względem nadchodzącego 2015!

Gry:

Książki:

Czy w grach cRPG kreator postaci jest potrzebny?
Co w gramsajtach piszczy #119 - Warto pomagać! - obrazek 3
Graliście już może w Valiant Hearts: The Great War? Jeśli nie, to może recenzja bobikowoza pomoże Wam w dokonaniu wyboru!

Ogólnie przyjęło się, że gdy sięgamy po jakąkolwiek grę cRPG będziemy mieli możliwość stworzenia swojego awatara. Postaci, która będzie odwzorowywała nie tylko nasz wygląd, ale także preferencje co do prowadzenia walki czy elementów charakteru, które najbardziej nam odpowiadają. Tylko czy aby na pewno proces kreowania własnej postaci jest w tym gatunku gier w stu procentach potrzebny? Kilka słów na ten temat napisał u siebie Zdzichacz. Swoją drogą – jakoś w przypadku gier z Geraltem z Rivii w roli głównej to nie przeszkadza, prawda?

Z kolei o pixelarcie i grach, które mimo dość „kanciatej” grafiki i swego wieku mają do zaoferowania dość sporo opowiedział Alexei_Kaumanavardze.

Tradycyjnie w naszym podsumowaniu nie mogło zabraknąć zapowiedzi i recenzji, które najczęściej pojawiają się na Waszych gramsajtach! Tym razem pojawiły się takie tytuły jak Payday: The Heist, Valiant Hearts: The Great War czy Assassin’s Creed: Unity. Zapraszam do lektury!

Zapowiedzi

Recenzje

Okołogrowe

Bo pomagać zawsze warto!
Co w gramsajtach piszczy #119 - Warto pomagać! - obrazek 4
Jeśli się interesujecie browarnictwem i szukacie czegoś, co pomoże poszerzyć smakowe horyzonty to chyba Master_Morti ma dla Was pewną propozycję...

ManweKallahan nie raz już udowadniał, że na jego gramsajcie można znaleźć wpisy o przeróżnej tematyce. Oczywiście dominują w dużej mierze te filmowe, jak ten porównujący maj i czerwiec 2015 roku pod kątem premier kinowych, ale można także znaleźć teksty związane z historią. Tym razem ManweKallahan zajął się tematem Włada Palownika czy jak kto woli – Hrabiego Drakuli.

Innym użytkownikiem, który często publikuje teksty o określonej tematyce jest Master_Morti. Po raz kolejny udało mu się przygotować wpis związany z browarnictwem, a dokładnie tym które charakterystyczne dla Belgii. Dla osób poszukujących ciekawych, piwnych smaków jak najbardziej polecamy! Z kolei cedricek znalazł chwilę, aby przygotować zbiór przemyśleń odnośnie anime i tego czy dzięki japońskim animacjom jesteśmy w stanie nauczyć się tolerancji.

Już na samym początku tego podsumowania mogliście znaleźć podsumowanie czytelnicze autorstwa Sandro. Jednakże to nie były jedyne wpisy związane z książkami!

Co w gramsajtach piszczy #119 - Warto pomagać! - obrazek 5
Izulith wzięła udział w ciekawym wydarzeniu charytatywnym!

PokerMorda pochwalił się tym, że udało mu się dorwać książkę "Minecraft: Niewiarygodna historia Markusa "Notcha" Perssona i gry która zmieniła wszystko" i po jej przeczytaniu postanowił powiedzieć Wam czy także powinniście sięgnąć po tę pozycję. Z kolei larkson przedstawił książkę „Lęk i odraza w Las Vegas”, a także ekranizacji tej książki, czyli „Las Vegas Parano. A jeśli lubicie poznawać opinie związane z serialami to Marvolo2314 w swoim wpisie przedstawił dlaczego spodobał mu się serial „True Detective”.

Na koniec tematów ogólnych warto także wspomnieć o innych wydarzeniach, w których nasi użytkownicy brali udział. Izulith już jakiś czas temu pokazywała nam swój strój przygotowany specjalnie na Poznań Game Arena 2014. Tym razem Szczecińska Liga Superbohaterów i Szczecińska Flota Star Wars postanowiły spełnić marzenie małego Pawełka – podopiecznego Fundacji Mam Marzenie. A w jaki sposób? O tym możecie się dowiedzieć z poświęconego temu wydarzeniu wpisu!

To już wszystko jeśli chodzi o podsumowanie Waszej aktywności na Gramsajtach! Zachęcamy do dzielenia się swoimi opiniami i wrażeniami związanymi z przeróżnymi rzeczami, nie tylko związanymi z grami komputerowymi!

Konkurs!

Jeden z naszych Konsulów, Xavier455 przygotował dla Was także ciekawy konkurs na opowiadanie w klimatach postapokaliptycznych, w którym możecie wygrać książkę "Droga Donikąd" autorstwa Michała Gołkowskiego. Jeśli jesteście zainteresowani to zapraszam do specjalnego wpisu na jego gramsajcie!

A czego można byłoby życzyć na nowy rok? Przede wszystkim tego, aby Was nigdy wena nie opuszczała, a także tego co zwykle się życzy – aby nowy rok był jeszcze lepszy niż ten mijający!

Najnowsze
Lubisz nas?