Informacje

Co w gramsajtach piszczy #114 - O graniu w podróży, Hatred i przygodach Ragnara!

1 Michał Grabowski

Na naszych Gramsajtach zaczynają powoli pojawiać się pierwsze relacje związane z Poznań Game Arena. O tych jeszcze będziemy zapewne mówić w następnym tygodniu! Natomiast w ubiegłym tygodniu mogliście zapoznać się z przemyśleniami odnośnie mobilnego grania, kolejną opinią na temat kontrowersyjnego Hatred, a także dowiedzieć się kim jest Ragnar w świecie Warhammer 40,000!

Co w gramsajtach piszczy #114 - O graniu w podróży, Hatred i przygodach Ragnara! - obrazek 1

Statystycznie: nieco słabiej, ale nadal nieźle!

W ubiegłym tygodniu napisaliście łącznie równo 40 wpisów, co dało także średnią dzienną wynoszącą 5,17 wpisu. Jednak porównując z ostatnim podsumowaniem w ciągu ostatnich siedmiu dni pojawiło się o 10 wpisów mniej. Nie jest to powód do niepokoju, ale mam nadzieję, że w tym tygodniu uda się nam poprawić ten wynik! Tym bardziej, że zapewne wielu Gramowiczów pojawiło się na Poznań Game Arena i jest to bardzo dobry moment, aby opowiedzieć innym jak się bawiliście!

Najwięcej wpisów opublikowanych zostało w środę – mogliście znaleźć ich aż osiem! Najmniej z kolei przeczytać ich mogliście we wtorek – tylko trzy. W kwestii komentarzy było także było dość spokojnie i wypowiadaliście się nieco rzadziej niż zazwyczaj. Z moich obliczeń pojawiło się ich łącznie 54 sztuk.

Krótko o Margonem i potężna porcja gameplayów!
Co w gramsajtach piszczy #114 - O graniu w podróży, Hatred i przygodach Ragnara! - obrazek 2
A czy Wy mieliście już okazję zagrać w Margonem?

Czy mieliście okazję zagrać w Margonem? W sumie mógłbym powiedzieć, że moja wiedza na temat polskiego MMORPG jest praktycznie znikoma i pierwszy raz się o jej istnieniu dowiedziałem stosunkowo niedawno. Jednak jeden z Gramowiczów – Zdzichacz – spędza przy niej nieco więcej czasu i opowiedział dlaczego akurat Margonem jest jedyną grą sieciową, która go wciągnęła na dłużej.

W zeszłym tygodniu mogliście znaleźć także inne teksty związane z grami! Między innymi recenzję programu antywirusowego, zapoznać się z kilkoma ciekawymi pozycjami na Wasze smartfony, a także pojawiło się kilka gameplayów autorstwa Isandera. Zapraszam do lektury!

Wrażenia:

Recenzje:

Gameplaye:

Isander

W co zagrać w trakcie długiej podróży?
Co w gramsajtach piszczy #114 - O graniu w podróży, Hatred i przygodach Ragnara! - obrazek 3
Nie każdy lubi grać na swoim smartfonie. U Xaviera455 wygląda to różnie...

Wielu graczy w momencie planowania swoich wyjazdów na dłuższy odpoczynek zastanawia się co dobrego można w czasie przejazdu przeczytać lub w jakie gry można by było pograć na handheldzie czy smartfonie. Przecież dopiero, gdy dojedziemy na miejsce będziemy próbować odpocząć od elektronicznej rozrywki. No ale właśnie: jeśli już to w co grać, a co najważniejsze – na czym najlepiej? Xavier445 opowiedział jak wygląda jego przygoda z grami mobilnymi, a przy okazji podzielił się kilkoma innymi przemyśleniami.

Natomiast Dan14NR jako kolejny poruszył temat kontrowersyjnego Hatred. Czy twórcy naprawdę przekroczyli granice dobrego smaku, czy też już wcześniej została ona przekroczona wielokrotnie? O tym dowiecie się z tego tekstu! Zapraszam także przedstawiania swoich przemyśleń na ten i inne tematy w komentarzach i na własnych Gramsajtach!

Przygody Ragnara w świecie Warhammer 40,000!
Co w gramsajtach piszczy #114 - O graniu w podróży, Hatred i przygodach Ragnara! - obrazek 4
Borias przedstawia kim jest tajemniczy Regnar...

Borias w ubiegłym tygodniu przedstawił kolejną serię książek związanych z popularnym systemem Warhammer 40,000! Wybór padł na historię Rangara autorstwa Williama Kinga, na które składają się tomy Kosmiczny Wilk”, „Szpon Rangara” i „Szary Łowca.

Twórczość Gramsajtowa…
Co w gramsajtach piszczy #114 - O graniu w podróży, Hatred i przygodach Ragnara! - obrazek 5
PokerMorda i jego opowiadanie. Dobra lektura w wolny wieczór!

Dzisiejsze podsumowanie było naprawdę krótkie. Dlatego też zapraszam na podsumowanie tego, co mogliście zobaczyć jeśli chodzi o naszą twórczość gramsajtową!

Po raz kolejny Dandzialf zaprezentował kilka swoich prac w klimacie fantasy. Trzeba przyznać też, że po raz kolejny wypadły one naprawdę dobrze! Natomiast PokerMorda na swoim Gramsajcie opublikował opowiadanie pod tytułem Podróżnik.

Kilka słów od nas!

I to tyle jeśli chodzi o nasze gramsajtowe podsumowanie Waszej aktywności! Jak widać nie było tego aż tak dużo, ale mam nadzieję, iż w tym tygodniu pojawi się wiele nowych wpisów, a zwłaszcza wrażeń z tegorocznego Poznań Game Arena!

Dodatkowo mamy dla Was dwie małe niespodzianki. Obydwie pojawią się w naszym Gramiku, z czego pierwszą będziecie mogli odnaleźć jeszcze dziś. Drugą przedstawimy w środę!

Najnowsze
Lubisz nas?