Informacje

Co w gramsajtach piszczy #129 - O Ubisoft, Wiedźminie i starych Gramowiczach...

... Michał Grabowski

Kolejna porcja ciekawych wpisów autorstwa członków naszej społeczności! Spokojnie, dla Geralta miejsce w naszym podsumowaniu także się znalazło...

Co w gramsajtach piszczy #129 - O Ubisoft, Wiedźminie i starych Gramowiczach... - obrazek 1

Pracowity czas u Wojotexa…
Co w gramsajtach piszczy #129 - O Ubisoft, Wiedźminie i starych Gramowiczach... - obrazek 2
Wojotex nie próżnował! Poniżej znajdziecie wiele jego wpisów z ostatnich dni...

Nie często zdarza mi się w podsumowaniu poświęcić jeden oddzielny akapit danemu użytkownikowi. Dlatego też tym bardziej cieszę się, że w naszej społeczności udaje się znaleźć Gramowiczów, którzy tak często i chętnie podrzucają swoje myśli na nasze gramsajty!

Tym razem zachęcam do odwiedzenia Wojotexa, który od ostatniego podsumowania opublikował wpisy o:

Jak widzicie sporo tego było, a teksty poruszają przeróżne tematy. Dlatego też mam nadzieję, że nadal będą się pojawiać kolejne pomysły na nie, a i z każdym kolejnym zdobywa się trochę doświadczenia!

Recenzje, recenzje i edycje kolekcjonerskie…
Co w gramsajtach piszczy #129 - O Ubisoft, Wiedźminie i starych Gramowiczach... - obrazek 3
Bobikowoz jest nie tylko wielbicielem starszych tytułów, ale także edycji kolekcjonerskich...

Może to pytanie będzie trochę… Dziwne, ale czy graliście może w Wiedźmin III: Dziki Gon? Jeśli tak to pojawiła się na u jednego z użytkowników recenzja tego zacnego tytułu. Jeśli nie… to nie musicie obawiać się o spoilery w niej zawarte! Dodatkowo mogliście sobie przypomnieć jak prezentowała się edycja kolekcjonerska Fallout 3. Zapraszam do lektury!

Recenzje:

Edycje kolekcjonerskie

Gdzie się podziali dawni Gramowicze?
Co w gramsajtach piszczy #129 - O Ubisoft, Wiedźminie i starych Gramowiczach... - obrazek 4
Niedługo dziesiąte urodziny gram.pl. BodzioGracz nadal wspomina starych, dobrych znajomych z tego miejsca.

Dwa tygodnie temu na zakończenie podsumowania poprosiłem Was o to, abyście wypowiedzieli się w kwestii przyszłości gramsajtowego cyklu. Za wszystkie posty, wpisy i dyskusję toczącą się na naszym forum dziękuję!

BodzioGracz, którego śmiało można zaliczyć do grona doświadczonych użytkowników gram.pl, postanowił napisać wpis odnośnie tego, gdzie podziali się inni, znani weteranom naszej społeczności Gramowicze. Z kolei inny z zasłużonych na gramsajtach – cedricek – opublikował pierwszy wpis z serii Dzienniczek Romański.

Niektórzy właśnie powoli kończą rok szkolny, inni szykują się do obron… a inni nadal żyją maturą. Marvolo2314 opisał jakie emocje towarzyszyły mu w maju, gdy musiał zmierzyć się z egzaminami! Natomiast DrakeBurn skupił się na motywacji powiązanej z pewnym, dość popularnym ostatnio filmem na YouTube. A jako, że w podsumowaniu nie może zabraknąć tematów filmowych to Alexei_Kaumanavardze podrzucił kilka przemyśleń odnośnie netflixowej serii Daredevil.

Twórczość gramsajtowa
Co w gramsajtach piszczy #129 - O Ubisoft, Wiedźminie i starych Gramowiczach... - obrazek 5
Rinkashi zaprezentowała kolejną część swojego opowiadania!

Na koniec zapraszam do zapoznania się z naszą twórczością gramsajtową!

Dandzialf tradycyjnie już zaprezentował kilka nowych grafik, które możecie obejrzeć tutaj i tutaj.

Izulith zdecydowała, że tym razem na swoim gramsajcie uraczy nas swoim nowym opowiadaniem w Animkowej Zonie. Z kolei Rinkashi opublikowała kolejną, siódmą już część swojej serii, która zatytułowana została tym razem Nareszcie wolność.

Mam nadzieję, że znaleźliście coś interesującego lub też nadrobiliście zaległości. Zachęcam także do pisania własnych tekstów na naszych blogach, udzielania się w komentarzach pod wpisami innych, a także dyskutowania na naszym forum!

Najnowsze
Lubisz nas?