Informacje

Infografika na 9. urodziny gram.pl

33 gram.pl

To już 9 lat istnienia serwisu gram.pl. W tym czasie wiele się wydarzyło. Jak dużo? Sami zobaczcie na naszej infografice.

Świętujemy od ubiegłej środy i nie przestaniemy aż do ostatniego dnia października, ale ten jedyny prawdziwy dzień urodzin przypadł właśnie dzisiaj. Z tej okazji przygotowaliśmy infografikę, która daje całkiem niezłe wyobrażenie o tym, jak wiele wydarzyło się przez te 9 lat. Napisaliśmy mnóstwo newsów, recenzji i innych tekstów. Wy absolutnie zmiażdżyliście liczbą komentarzy i tematów na forum.

Gram.pl to jednak nie tylko serwis, ale także sklep. Nie mogliśmy tego pominąć na naszej infografice. Jak myślicie, po którą grę sięgaliście najchętniej? Chyba łatwo się domyślić. A ile z dziewiątki (w końcu to dziewiąte urodziny) najlepiej sprzedających się gier potrafilibyście wytypować?

Infografika na 9. urodziny gram.pl - obrazek 1

33 komentarzyDodaj swój

Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
G cedricek

Sto lat, sto lat niech nam żyją :)

Odpowiedz
G rammi

Wszystkiego najlepszego dla całego składu gram.pl! Życzę kolejnych 9 udanych lat. Także specjalne podziękowania za niemały wkład dla moich ulubionych weteranów, czyli Myszastego i Lucasa :)

Odpowiedz
G dawidnt123

Najlepszego! :D

Odpowiedz
G Lisz555

Mam nadzieję, że jeszcze długo pobędziemy razem (ciekawe kto pierwszy padnie)! :)

Odpowiedz
G SiDi

Pamiętam, że Keroth kiedyś zrobił zbiórkę na prezent dla gramu (albo to był CDP wtedy?) i poszedł z naszymi podpisami do siedziby firmy. To jest właśnie ta maskotka, tak?

Odpowiedz
G Arcling

Wszystkie najlepszego, chociaż obecny Gram niestety nie jest już tą samą stroną sprzed lat. Jestem tutaj od samego początku, jak niektórzy przeszedłem tutaj ze starego forum CD Projektu i w sumie obecnie zaglądam tutaj głównie z przyzwyczajenia. Dobrym przykładem, co jest nie tak jest tutaj nawet to zestawienie - "Betatest Heart of the Swarm" trzeci pod względem komentarzy. Wielu pewnie pamięta ten artykuł, czymkolwiek by on nie był, "betatestem" trudno go było nazywać... Gdyby jednak brać pod uwagę newsy ogłaszające rozdawanie kodów, zapewne zestawienie wyglądałoby inaczej. Wiedźmin 2 na pierwszym miejscu nie dziwi, w końcu na pewien czas cała strona była jedną wielką reklamą tej gry.

Odpowiedz
G aTF-KUDLaTY666

I pomyśleć, że od 8.5 roku codziennie tu zaglądam...Najlepszego! :D

Odpowiedz
Straffafisk

Sto lat <3

Odpowiedz
AAAsia

> I pomyśleć, że od 8.5 roku codziennie tu zaglądam...Najlepszego! :D
Nawet nie wiesz jak nam miło z tego powodu! Dziękujemy za to!
W gruncie rzeczy to też Twoje urodziny :)

Odpowiedz
AAAsia

> Mam nadzieję, że jeszcze długo pobędziemy razem (ciekawe kto pierwszy padnie)! :)
Lisz555 rzucasz nam wyzwanie? :)

Odpowiedz
G Kakarotto

Lata lecą, a wy tacy sami
młodzi, piękni i zakochani
w waszej pracy
wy gram-maniacy.

Dziewięć lat temu
nie wiedzieć czemu
prawie znienacka
jak komara wali packa.

Gram.pl przybyło
cdprojekt.info nam zastąpiło
przyjęliśmy wasze dary
zaczęliśmy na forum nasze spamy.

Gramowicze postarzali
nieliczni do dziś przetrwali
trzymają się w kupie, na forum waszym
które jest także naszym.

Ku kolejny urodzinom kroczymy
na pewno je ujrzymy
będzie to okrągła rocznica
n(w)asza wielka dziesiątnica.

Z okazji 9. urodzin życzę całemu gram.pl, ekipie i nam wszystkim. Byśmy razem przetrwali do kolejnych urodzin i tak do setnych, może i dalszych, ale kto, wie czy dożyjemy? ;)
Wiele można by napisać, ale czy jest sens? Wszyscy wiemy, co zmienić trzeba, co ma pozostać po staremu. Wy dla nas, my dla was. Pozytywnie i bez lęku kroczmy ku przyszłości, mając w pamięci przeszłość i w teraźniejszości żyjmy dostatnio. Forum generalnie nas tu trzyma, więc oby trwało, mimo mniejszych czy większych aferek. :D


P.S. Przydałyby się jaki godny tego wydarzenia konkurs, czyż nie? Albo kilka. ;)
P.S.2. Wierszyk niezbyt lotny, ale pisany własnoręcznie, z sercem. :P

Odpowiedz
AAAsia


> P.S. Przydałyby się jaki godny tego wydarzenia konkurs, czyż nie? Albo kilka. ;)
> P.S.2. Wierszyk niezbyt lotny, ale pisany własnoręcznie, z sercem. :P
Takie życzenia są najlepszym dla nas prezentem!
Dziękujemy, że jesteś z nami te 9 lat!

Co do konkursów, to szykujemy dla Was jeszcze sporo atrakcji! :) Niebawem więcej informacji!

Odpowiedz
G Kakarotto

> Takie życzenia są najlepszym dla nas prezentem!
> Dziękujemy, że jesteś z nami te 9 lat!
Nie ma za co dziękować. Jesteśmy w rodzinie, a co w rodzinie, to nie zginie! :]> Co do konkursów, to szykujemy dla Was jeszcze sporo atrakcji! :) Niebawem więcej informacji!
Dziewiąte urodziny, czyli dziewięć konkursów? ;D

Odpowiedz
G aTF-KUDLaTY666

> Nawet nie wiesz jak nam miło z tego powodu! Dziękujemy za to!
> W gruncie rzeczy to też Twoje urodziny :)
Też dziękuję, przede wszystkim za dalsze prowadzenie najlepszego serwisu o grach. Życzę Wam...hmmm, co ja mogę Wam życzyć? Już wiem! Braku spamerów. ^^,

Odpowiedz
AAAsia

> > Nawet nie wiesz jak nam miło z tego powodu! Dziękujemy za to!
> > W gruncie rzeczy to też Twoje urodziny :)
> Też dziękuję, przede wszystkim za dalsze prowadzenie najlepszego serwisu o grach. Życzę
> Wam...hmmm, co ja mogę Wam życzyć? Już wiem! Braku spamerów. ^^,
Przyda się :) Ale pewnie sam wiesz jak jest! :)

Odpowiedz
G Scyzoryk17

Sto lat najlepszy serwisie o grach (na którym recenzje można czytać za darmo, nie to co... ekhm) !
Pozdrowienia dla całej redakcji i użytkowników; zwłaszcza dla ludzi ze starego forum - dobrze, że teraz możemy dyskutować na 'gramie' :)

Odpowiedz
Gohan1989

Jakoś pierwsze lata bardziej mi sie podobały niż ostatnie z gram.pl a może to wina tego że się już zestarzałem

Odpowiedz
G nikki

Najlepszego gram.pl :)

p.s.
Na gram.pl jestem już: 3242 dni :)

Odpowiedz
G Cherry69

Sto lat, Sto lat!! I żebyście co najmniej 18-stki doczekali! :D

3286 dni, jak ten czas leci. :)

Odpowiedz
Phobos_s

Sto lat całej ekipie gram.pl!
Jak ten czas leci, 9 lat.
Zobaczymy w jakiej formie będziecie za 99 lat ; P

Odpowiedz
G Karfein

Ja przede wszystkim dziękuję za GramSajty - dzięki nim wszak poznałem żonę :)

Wszystkiego najlepszego!

Odpowiedz
Wojownik616

Najlepszego wam życzę Gram.pl!!! :-)

Odpowiedz
Khalid

Jestem z wami prawie od początku. Życzę dalszych sukcesów ! Powodzenia :)

Odpowiedz
Mefisto

Wszystkiego Najlepszego!!!

Odpowiedz
G Zdzichacz

Wszystkiego najlepszego ;)

Odpowiedz
G Martimat

> > Wam...hmmm, co ja mogę Wam życzyć? Już wiem! Braku spamerów. ^^,
> Przyda się :) Ale pewnie sam wiesz jak jest! :)

Jest jeden wyjątek od tej reguły... Urodzinowy Spam to DOBRY SPAM!!!

Sto lat, sto lat niech publikują nam.
Sto lat sto lat niech recenzują nam.
Jeszcze raz, jeszcze raz niech opisują naaam,
Niech Grają NAAAM!!!

Odpowiedz
G szamanv

STO LAT!!!
Sam tez troszkę się jaram bo czytam gram od 2007 roku. Oby tak dalej, powodzenia!

Odpowiedz
Michal_Mielcarek

Dziękujemy bardzo za życzenia. Za krytykę również - czytamy wszystko. Rozumiem tęsknotę za starym klimatem. Nie mam złudzeń, że wróci. Tak to działa, czas nie stoi w miejscu, ludzie się zmieniają, mają inne oczekiwania, inne upodobania, mniej czasu na swoje hobby. Powiem więcej - za kolejne 9 lat gram.pl będzie zupełnie inny i nie będzie miał klimatu dzisiejszego serwisu. Ale nie wątpię, że wciąż będzie świetnym serwisem z dobrymi tekstami. Mam tylko nadzieję, że tych tekstów będzie jeszcze więcej. I że Myszasty z Lucasem dalej będą chcieli pisać. Blisko pięćdziesięcioletni recenzenci gier? Tego chyba jeszcze nie było ;)

Odpowiedz
G Gumisiek2

> Blisko pięćdziesięcioletni recenzenci gier? Tego chyba jeszcze nie było ;)
EGM ;-)

Odpowiedz
kostrowski

Lul, pamiętam jak czekałem na otwarcie Grama (znalazłem ulotkę w grze CDP "Grasz? Gram!" :)), mając 14 lat, a teraz tutaj piszę. Łezka w oku.

Odpowiedz
G Loon

Naj, naj, naj!
Nie czytam zbyt regularnie, ale byłem ciekawy czy nadal mam tu konto :)

Odpowiedz
calwert

Najlepszego dla Całej Ekipy Gram.pl i dzięki za te dziewięć lat.
Życzenia chyba też należą się Gramowiczom,że wytrzymują z Wami już tyle lat ;-).

Odpowiedz
G Braveheart


Najlepszego dla całej ekipy gram.p To już 9 lat.... ? :D zanim się obejrzymy to okrągłe 10 stuknie :)
Ciekawe jakie niespodzianki na dekadę gram.pl przygotuje.. :)

Odpowiedz