Dlaczego GRAM BUNDLE jest najlepszy?

gram.pl
2014/07/24 12:24

No właśnie - dlaczego?

Czy jeszcze musimy przekonywać Was do zakupu? Chyba nie. Spieszcie się, bo zostało mało czasu. Akcja kończy się już jutro, czyli w piątek o godzinie 23:59. Zaglądajcie na stronę akcji Gram Bundle i wspierajcie polskich twórców gier.

GramTV przedstawia:

Komentarze
43
moonman
Gramowicz
25/07/2014 19:33

kupiłem, zapłaciłem, dostałem potwierdzenie, że sprzedawca otrzymał wpłatę i mam status zamówienia:Status twojego zamówienia: zamówienie oczekuje na autoryzacje pracownika sklepuserio!? skusiłem się, żeby pograć a nie czekać...humblebundle - od razu można ściągać i grać... i to ma być najlepszy bundle?

Usunięty
Usunięty
25/07/2014 08:41
Dnia 25.07.2014 o 00:00, Gumisiek2 napisał:

Nie wiem, może podeszliście do tego zbyt spięci i potraktowaliście teksty bohaterów filmiku zbyt na serio?

Niezależnie od tego, jakie były powody (ktoś może miał zły dzień, a ktoś inny zjadł kiszonego ogórka, zapił mlekiem i przez to miał zły nastrój), większość osób wypowiadających się tutaj negatywnie podeszła do tej akcji reklamowej. Podejrzewam, że mniej silenia się na humor a więcej konkretów dałoby znacznie lepszy rezultat. A tego typu akcję mogli zachować na moment, gdy naprawdę dadzą jakiegoś ciekawego bundla (mam ogromną nadzieję, że tak będzie).

Dnia 25.07.2014 o 00:00, Gumisiek2 napisał:

Pomysł dobry, ale moment zły.

Czemu? Wystarczy podejść do tego z głową :) Akcję zrobili na półtorej doby przed końcem sprzedaży bundla. Czyli gdyby zrobiono konkurs trwający 24 godziny (plus, powiedzmy, godzina na ogłoszenie wyników), byłaby zarówno dobra reklama ("patrzajta, ludziska, towar rozdajem!"), jak i szansa na kupno bundla w przypadku, gdyby dana osoba nie wygrała, a mimo to chciała bundla mieć. Zaczynamy konkurs 24 lipca w południe (news ukazał się o 12:24), kończymy dziś w południe, a do 13-14 ogłaszamy wyniki.

Dnia 25.07.2014 o 00:00, Gumisiek2 napisał:

Już widzę te posty w stylu "hurr durr zapłaciłem, a teraz rozdajo za darmo!!!!!11".

No cóż, jak widać po moich postach, malkontenci znajdą się wszędzie i zawsze :P Ale myślę, że coś takiego wzbudziłoby jednak mniej kontrowersji, od hasła "nasz bundle jest najlepsiejszy!". Zresztą nawet i takie osoby dałoby się udobruchać, rozlosowując wśród nich, jako gramobundlowych pionierów, kupony rabatowe na następne bundle czy coś w tym stylu. W końcu chodzi o to, by ludzi zachęcić do kupowania, prawda? :)

Usunięty
Usunięty
25/07/2014 00:28

> Pomysł dobry, ale moment zły. Już widzę te posty w stylu "hurr durr zapłaciłem, a teraz> rozdajo za darmo!!!!!11".Moim zdaniem takie coś też byłoby dobre. W końcu, jeśli dostawalibyśmy kod, jesteśmy w stanie podarować go któremuś ze znajomych, który nawet Bundle''a nie kupił, a my już swoje dorzuciliśmy. Zysk z tego też może być, bo znajomemu mogą się gry od takiego Artifexu Mundi spodobać :-).
Trwa Wczytywanie