Sherlock Holmes: Crimes & Punishments z wieloma zakończeniami

Patryk Purczyński
2014/05/26 17:40

Błyskotliwy detektyw w najnowszej odsłonie swych przygód nie będzie zmuszony do kroczenia jedną ścieżką. Co więcej, gra nie będzie podpowiadać, czy właściwie rozwiązaliśmy zagadkę!

Sherlock Holmes: Crimes & Punishments z wieloma zakończeniami

Sherlock Holmes: Crimes & Punishments nie będzie liniową grą. - Użytkownicy będą mieli do rozwiązania sześć różnych spraw. Każda z nich ma trzy do pięciu możliwych rozwiązań i zawiera moralne wybory do podjęcia - w grze jest więc wiele zakończeń - mówi Olga Ryzhko, szefowa działu marketingu i rozwoju biznesu w studiu Frogwares.

- Szkopuł tkwi w tym, że nie pokażemy graczom właściwego rozwiązania - to wasze śledztwo i od was zależą losy poszczególnych ludzi. Nie będzie rozsądzać ani oceniać waszych detektywistycznych umiejętności, podobnie jak zasad moralnych. Naszym głównym założeniem jest, byście naprawdę poczuli się jak Sherlock Holmes - to wy macie z niego uczynić szlachetnego geniusza lub nieprzyjemnego konsultanta. Pod koniec każdej sprawy pojawią się jedynie pewnego rodzaju statystyki, które porównają twoje wybory z decyzjami podejmowanymi przez resztę graczy. Sami jesteśmy ciekawi rezultatów - mówi przedstawicielka Frogwares.

GramTV przedstawia:

Od wyborów dokonywanych przez graczy uzależniony będzie też finał Sherlock Holmes: Crimes & Punishments. - Możemy wybrać do 12 zakończeń na sprawę, więc twoja detektywistyczna ścieżka będzie niepowtarzalna - zapewnia Olga Ryzhko. Przypomnijmy, że premiera gry została wyznaczona na początek września.

Komentarze
1
Eternal101
Gramowicz
26/05/2014 18:38

Zapowiada się ciekawie, jeszcze te kilka zakończeń... MM prawie jak rpg xD.