Space Engineers sprzedało się w liczbie pół miliona egzemplarzy

Paweł Pochowski
2014/05/08 10:00
4
0

A trzeba przypomnieć, że jest to gra dostępna w formie Early Access i to w wersji alpha.

Space Engineers sprzedało się w liczbie pół miliona egzemplarzy

Produkcja studia Keen Software dostępna jest na Steam Early Access od października zeszłego roku. Gra jest kosmiczną "piaskownicą", w której gracze budują statki oraz stacje kosmiczne, a także różne inne obiekty o charakterze cywilnym, jak i wojskowym. Co więcej, mogą także takimi własnoręcznie zbudowanymi statkami latać. Nic więc dziwnego, że gra cieszy się tak ogromną popularnością i to pomimo pozostawania w rozwojowym stanie.

Jeżeli macie ochotę dołączyć do licznej grupy "kosmicznych inżynierów" - kosztuje to jedynie 18,99 euro. Chyba atrakcyjna cena jak za podróż w kosmos, prawda?

GramTV przedstawia:

Komentarze
4
Usunięty
Usunięty
08/05/2014 21:10

Ja natomiast mam grę. Gra jest doskonała. Czekam na dedykowane serwery. Myślę że dopiero w ten czas gra pokaże cały możliwości.

Usunięty
Usunięty
08/05/2014 18:53

W takich grach, fajne jest to że dają swobodę kreacji otoczenia;) I to jest fajne, ale zastanawiam się kiedy może się to znudzić... I dlatego też na razie tylko obserwuję ją....

Usunięty
Usunięty
08/05/2014 11:24

Grę kupiłem z nudów. Ot myślę Minecraft w kosmosie. Okazało się jednak, że z Minecraftem wspólne ma tylko sześciany (a i inne bryły są). Najważniejszą różnicą w stosunku do MC jest fakt, że SE budowany jest podstaw na voxelach - położenie pixela jest określane nie na sztywno tylko w odniesieniu do sąsiadujących (wbrew powszechnej opinii MC nie jest oparty na voxelach). Pozwala to na budowanie ruchomych konstrukcji (często bardzo rozbudowanych), które mogą się poruszać i na które oddziałuje fizyka - w MC jest to nie możliwe w takiej skali.W grę się wkręciłem niesamowicie. Na prawdę warto. Mimo, że nie jestem jakimś super hiper fanem Star Trek to bawię się przy tym nieźle. Ok wracam do gry bo muszę więcej żelaza wydobyć moją automatyczną maszyną wydobywczą:)
Trwa Wczytywanie