Thief ze wsparciem Mantle od 18 marca

Robert Sawicki
2014/03/17 23:15
2
0

A jeśli czytacie tego newsa już po północy, to na odpowiednią aktualizację szykujcie się dzisiaj. Tak na wypadek, jakby kalendarzyk obok zegarka na pasku Start (czy innym wynalazku przy innych systemach operacyjnych) był za daleko, by machnąć tam myszką i sprawdzić samodzielnie.

Thief ze wsparciem Mantle od 18 marca

Z Mantle, będącego alternatywą od AMD dla wszechobecnego DirectX, mogliśmy korzystać do tej pory głównie (jeśli nie tylko) w Battlefield 4, gdzie opinie na temat jego działania różniły się w zależności od gracza. Jeden obiekt żadną podstawą do porównań oczywiście nie jest, stąd wkrótce pojawi się drugi - Thief.

GramTV przedstawia:

Aktualizacja, oprócz wprowadzenia Mantle jako alternatywy dla DirectX, ma dodać również wsparcie dla TrueAudio, odciążające nieco procesor przez przełożenie obliczeń związanych z dźwiękiem na procesor graficzny (w teoretycznym skrócie - ładniejsze rzeczy lecące z głośników).

Komentarze
2
Usunięty
Usunięty
18/03/2014 15:20

Obaczym, obaczym...

Usunięty
Usunięty
18/03/2014 09:06

O, no to fajno. To dziś zobaczę jak ten Mantle wpływa na rozgrywkę :)Dobrze, że Thief ma wbudowany benchmark to łatwo będzie porównać DX i Mantle.