News

Borderlands 2 w zestawach z nową Vitą na terenie Stanów Zjednoczonych, gra wesprze cross-play

Robert Sawicki, 10.02.2014 23:30 9

Od niedawna wiemy, że Borderlands 2 w wersji na Vitę jednak żyje i (prawdopodobnie) ma się całkiem dobrze. Jedna z niewielu marek na Vicie znana z większych konsol spróbuje przyciągnąć kolejne osoby chętne na konsolkę odpowiednim zestawem z grą.

Zestaw ma kosztować 199 dolarów, w zamian za które dostaniemy nową konsolę PlayStation Vita 2000 i Borderlands 2 - patrząc na poprzednie paczki tego typu, prawdopodobnie jako kod do pobrania cyfrowej wersji gry z PlayStation Store.

Wieści zostały ogłoszone na dzisiejszej konferencji prasowej, zorganizowanej przez Sony w Los Angeles. Wiceprezes działu marketingu Sony Computer Entertainment America potwierdził, że Borderlands 2 w wersji na Vitę będzie wspierać tryb kooperacji dla czterech osób, możliwość prowadzenia rozgrywki z graczami z PlayStation 3 i wsparcie dla zapisanych stanów gier z większej konsoli Sony. Wszystkie dodatki do gry, jakie pojawiły się do tej pory, będą już zawarte w wersji na PlayStation Vita.

Odchudzona Vita trafi do nas 7 lutego i w porównaniu z podstawową wersją konsolki, będzie charakteryzować się ekranem LCD (zamiast OLED), mniejszymi rozmiarami i nieco dłuższą żywotnością baterii.

najnowsze

Hitman 2 sam w Nowym Jorku

Jeszcze przed premierą twórcy obiecali fanom serii zupełnie nową lokację. Którą też wreszcie dostaliśmy.