News

Codemasters gwiazdą Humble Weekly Sale

Paweł Pochowski, 31.01.2014 10:15 15

W kolejnej odsłonie cotygodniowej akcji "gier za dolara" możecie nabyć produkcje od Codemasters i wesprzeć szczytny cel.

Zdajemy sobie sprawę, że na hasło Codemasters niektórzy mogą wyobrażać sobie inny zestaw, więc lojalnie z góry uprzedzamy, iż żadne F1 ani GRID nie wchodzą w rachubę. Są za to dwie części Operation Flashpoint (Red River oraz Dragon Rising), a także Overloard z DLC Raising Hell, a na dodatek Rise of the Argonauts wraz z soundtrackiem. Jeżeli wyłożycie z kieszeni więcej niż sześć dolarów otrzymacie także DiRT 3, DiRT Showdown oraz Overloard II.

Promocja jest dostępna od wczoraj, potrwa jeszcze przez sześć dni i zdążyła sprzedać się w już ponad 80 tysiącach egzemplarzy. Część zebranych w ten sposób pieniędzy trafi do brytyjskiej charytatywnej organizacji Special Effect, która pomaga osobom z różnymi schorzeniami cieszyć się rozrywką, którą dają gry wideo. Fundacja pomaga wszystkim - od rannych żołnierzy po niepełnosprawne dzieci. Dostarcza nie tylko sprzęt umożliwiający im zabawę, ale często opracowuje z deweloperami rozwiązania, dzięki którym niepełnosprawni mogą poradzić sobie z przeszkodami utrudniającymi zabawę.

najnowsze