Felieton

Codemasters gwiazdą Humble Weekly Sale

Paweł Pochowski, 31 stycznia 2014 10:15 15

W kolejnej odsłonie cotygodniowej akcji "gier za dolara" możecie nabyć produkcje od Codemasters i wesprzeć szczytny cel.

Zdajemy sobie sprawę, że na hasło Codemasters niektórzy mogą wyobrażać sobie inny zestaw, więc lojalnie z góry uprzedzamy, iż żadne F1 ani GRID nie wchodzą w rachubę. Są za to dwie części Operation Flashpoint (Red River oraz Dragon Rising), a także Overloard z DLC Raising Hell, a na dodatek Rise of the Argonauts wraz z soundtrackiem. Jeżeli wyłożycie z kieszeni więcej niż sześć dolarów otrzymacie także DiRT 3, DiRT Showdown oraz Overloard II.

Promocja jest dostępna od wczoraj, potrwa jeszcze przez sześć dni i zdążyła sprzedać się w już ponad 80 tysiącach egzemplarzy. Część zebranych w ten sposób pieniędzy trafi do brytyjskiej charytatywnej organizacji Special Effect, która pomaga osobom z różnymi schorzeniami cieszyć się rozrywką, którą dają gry wideo. Fundacja pomaga wszystkim - od rannych żołnierzy po niepełnosprawne dzieci. Dostarcza nie tylko sprzęt umożliwiający im zabawę, ale często opracowuje z deweloperami rozwiązania, dzięki którym niepełnosprawni mogą poradzić sobie z przeszkodami utrudniającymi zabawę.

Codemasters zapowiedziało F1 2019
Zgarnij darmowe GRID 2 na PC
Znamy zawartość premierowej aktualizacji DiRT Rally 2.0
DiRT Rally 2.0 - premierowy zwiastun i szczegóły dotyczące DLC
najnowsze

Nintendo nie zapowie nowego Switcha na E3

Nintendo Switch sprzedaje się rewelacyjnie. Niektórzy przewidywali, że Wielkie N już na E3 2019 zapowie nową wersję konsoli. Tak się jednak nie stanie.

Polskie Layers of Fear 2 ma datę premiery

Krakowskie studio Bloober Team już niedługo przypomni o sobie fanom horrorów. Najnowsze dzieło zespołu, Layers of Fear 2, zadebiutuje pod koniec maja.