World of Tanks niebawem także bez prądu

Patryk Purczyński
2014/01/13 13:37

Czołgi od Wargaming.net przenoszą swoje potyczki z wirtualnej rzeczywistości na planszę. Już niebawem do polskich sklepów trafi bowiem gra World of Tanks: Rush, która powinna zainteresować miłośników rzucania kostką.

World of Tanks niebawem także bez prądu

World of Tanks: Rush, karcianka inspirowana jedną z najpopularniejszych gier sieciowych, zadebiutuje w marcu - poinformowała firma wydawnicza Rebel. W zestawie znajdzie się 100 kart pojazdów (po 25 dla USA, ZSRR, Niemiec i Francji), karty medali, koszar, bazy, osiągnięć, pomocy i inne.

"W grze planszowej obejmujesz dowództwo nad oddziałem czołgów, artylerii i różnymi oddziałami wsparcia, prowadząc je do boju, broniąc swojej bazy przed atakami nieprzyjaciela i wzywając posiłki. Pluton czołgów formujesz spośród 4 nacji, wybierając odpowiednie pojazdy spośród setek dostępnych tak, by to Twój oddział jak najlepiej sprawdził się w ogniu walki" - brzmi opis przebiegu rozgrywki.

GramTV przedstawia:

Wydawca przygotował także bonus dla tych osób, które grają także w World of Tanks w wirtualnej rzeczywistości. Jest nim ciężki czołg PZ.KPFW B2 740 (F). Poniżej przedstawiamy wizualizację kart z World of Tanks: Rush.

Komentarze
4
Pablo1989
Gramowicz
15/01/2014 15:32

Znajdzie się coś dla karty wyjścia z więżienia....oh! :D nie ta gra.

Maczug
Gramowicz
15/01/2014 03:21

Ja chcę kartę "strzał za zero" ;)

meryphillia
Gramowicz
13/01/2014 15:45

Wtedy by był jazgot dlaczego to takie drogie...Bo ile by coś takiego kosztowało jasno i dobitnie pokazuje (świetny by nie było) Flames Of War.Karcianka ma w naszym kraju większą szansę na zdobycie popularności własnie z racji stosunkowo niskiego kosztu.Tak czy siak, jak dla mnie wygląda bardzo słabiutko.

Oxygar
Gramowicz
13/01/2014 15:31

No jeśli chodzi o WoT to mogli chociaż jakieś mini czołgi zamiast kart zrobic.