"Gramik 2013", czyli wybory Gramowiczów roku i najlepszych wpisów gramsajtowych - wyniki!

gram.pl
2014/01/07 21:15

Nadszedł czas ostatecznych rozstrzygnięć. Panie i Panowie, Drodzy Gramowicze, oto przed nami laureaci plebiscytu "Gramik 2013"!

Na wstępie chciałbym bardzo podziękować Wam za to, że niezwykle ciepło przyjęliście powrót wyborów po latach! Przez długi czas toczyły się przeróżne dyskusje na forum, pojawiało się wiele pomysłów, jak i zdarzały się powroty niektórych Gramowiczów. Dodatkowo głosowanie cieszyło się Waszym sporym zainteresowaniem. I za to należą się Wam podziękowania, bo bez społeczności gramowej takie wybory z pewnością by się nie odbyły!

Podziękowania należą się także ekipie Gramika, która dzielnie czuwała nad sprawnym przebiegiem plebiscytu - od początków i koncepcji, po opublikowanie tego, podsumowującego newsa. Należą się brawa!

A teraz, bez zbędnego przedłużania czas poznać to, na co wszyscy czekamy, czyli wyniki będące rezultatem Waszej aktywności w głosowaniu, bo to Wy wybraliście laureatów poszczególnych kategorii.

Gramsajtowicz Roku 2013: Sandro

W przypadku głosowania na Gramsajtowicza Roku 2013 walka była niezwykle wyrównana i do końca nie było wiadomo, który z Gramowiczów będzie mógł wznieść rękę w geście zwycięstwa. Wygrał Sandro, u którego zawsze możemy spodziewać się wszystkiego. Znajdzie się miejsce na wpisy o grach, muzyce, życiu za granicą a nawet nieznanych gatunkach herbat! Dodatkowo spełnia swoje marzenia, co udowodnił publikując dość niedawno wpis o jego spotkaniu z Chrisem Hadfieldem.

Nagroda:

Forumowicz Roku: Kakarotto

Jak napisał w przypadku nominacji Kakarotto theZoSo: jest on wszechstronnym Gramowiczem. W tym roku udowodnił to nie tylko przy okazji jego aktywności gramsajtowej, ale i także aktywności na forum gram.pl! Łatwo można zauważyć, iż dyskusja nie jest mu obca i potrafi rozmawiać na wiele tematów, a przy okazji bierze udział w przeróżnych quizach i zabawach forumowych. Ciężko także nie wspomnieć o tym, że wszystko co napisze jest gramatycznie poprawne. No po prostu FAJNY Gramowicz w każdym calu! :)

Nagroda:

Nagroda "Gram Fair Play": rob006

Szczerze mówiąc - każdemu z nominowanych w tej kategorii należałaby się osobna nagroda za wkład w rozwój społeczności gramowej. Jednak niestety reguły są takie, a nie inne i zwyciężyć musi jedna osoba. A wygrał rob006 - Gramowicz, który już jakiś czas temu przywrócił do życia statystyki gramowe i cały czas stara się, aby jak najlepiej służyły nam wszystkim. Dodatkowo bardzo często można zauważyć, że dzieli się swoją informatyczną wiedzą z innymi, gdy coś nie działa tak jak należy w przeróżnych programach.

GramTV przedstawia:

Nagroda:

Najlepszy Wpis Gramsajtowy: Cedricek - "Matrix dla opornych"

Oj głośno było o tym tekście niedawno, oj było... Ale nie ma co się dziwić - bo był jednym z najlepszych w ubiegłym roku! Cedricek, który może pochwalić się naprawdę długim stażem na gramsajtach, opublikował wpis związany z serią Matrix. Niby nic szczególnego, a jednak! Zaprezentował on inną, całkiem odmienną interpretację serii braci Wachowskich... i w tym momencie zacząłem się zastanawiać czy czasem nie obejrzę wszystkich trzech części jeszcze raz tylko po to, aby skonfrontować przemyślenia autora z tym, co myślałem przez wiele lat! Myślę, że tym powinien się właśnie charakteryzować wpis idealny - zmuszać do zatrzymania, zastanowienia się, konfrontacji poglądów autora z własnymi.

Nagroda:


Tak prezentują się wyniki Wyborów Gramowiczów 2013! Serdecznie gratulujemy laureatom, wszystkim nominowanym w poszczególnych kategoriach, którzy przez ostatni miesiąc walczyli o Wasze głosy i dziękujemy każdemu, kto zdecydował się wziąć udział w głosowaniu!

Wiecie już, jakie nagrody otrzymali laureaci poszczególnych kategorii, poniżej gwoli informacji raz jeszcze podsumujmy upominki:

  • Dodatkowy, unikalny status na forum gram.pl i gramsajcie odpowiedni dla każdej z kategorii
  • Gramowa koszulka z ksywką (rozmiar do wyboru)
  • Klawiatura Razer Marauder
  • Gra Watch Dogs na PC w wersji cyfrowej do pobrania po premierze (lub inna gra cyfrowa Ubisoft do wyboru z oferty Gram.pl)

W przypadku wyboru rozmiaru koszulki, a także ewentualnej zmiany gry piszcie do nas na adres:

gramik@gram.pl

I to chyba wszystko w ramach naszych społecznościowych wyborów. Jeszcze raz w imieniu ekip Gramika i Gram.pl gratulujemy zwycięzcom i zachęcamy do dalszej aktywności w ramach społeczności w roku 2014, bo jak widać Warto! :) Oby Wam wszystkim pisało się jeszcze lepiej niż w 2013!

Źródło:https://gram.pl
Komentarze
175
Usunięty
Usunięty
08/02/2014 22:59
Dnia 08.02.2014 o 22:53, Ichibanboshi-kun napisał:

Jakich okolicznościach?

Odszedł z gramu i usunął wpisy. W temacie z głosowaniem też się wypowiedział, że wolałby nie być nominowany.

Dnia 08.02.2014 o 22:53, Ichibanboshi-kun napisał:

Ostatni :( Czyli pierwszy następnym razem?

Przecież było po 6 kandydatów :P

Usunięty
Usunięty
08/02/2014 22:59
Dnia 08.02.2014 o 22:53, Ichibanboshi-kun napisał:

Jakich okolicznościach?

Odszedł z gramu i usunął wpisy. W temacie z głosowaniem też się wypowiedział, że wolałby nie być nominowany.

Dnia 08.02.2014 o 22:53, Ichibanboshi-kun napisał:

Ostatni :( Czyli pierwszy następnym razem?

Przecież było po 6 kandydatów :P

Dared00
Gramowicz
08/02/2014 22:54
Dnia 08.02.2014 o 22:53, Ichibanboshi-kun napisał:

Ostatni :(

Nie ostatni, tylko czwarty ;)
Trwa Wczytywanie