Zbiórka na After Reset zakończona niepowodzeniem, twórcy nie upadają na duchu

Małgorzata Trzyna
2013/12/11 19:15
0
0

After Reset, czyli post-apokaliptyczne RPG mające być następcą Fallouta, nie przyciągnęło wystarczającej uwagi fanów. Czas na plan B.

Zbiórka na After Reset zakończona niepowodzeniem, twórcy nie upadają na duchu

- Niektórzy może uznają tę kampanię za porażkę, ale chociaż nie zdołaliśmy zebrać 900 tysięcy dolarów, których potrzebowaliśmy na ukończenie gry, przyciągnęliśmy uwagę ponad 1300 fanów klasycznych RPG i otrzymaliśmy propozycje współpracy od poważnych, międzynarodowych studiów - napisał przedstawiciel Black Cloud Games. - Oczywiście, jedne drzwi zamknęły się przed nami, ale zastąpiły je inne. Gra powstanie, ale (niestety) jej stworzenie zajmie nam dużo więcej czasu.

GramTV przedstawia:

Twórcy postanowili zwrócić się do fanów z prośbą o przekazywanie wpłat bez pośrednictwa Kickstartera. Ci, którzy prześlą im przynajmniej 20 dolarów, otrzymają dostęp do "aktualnego technicznego buildu", natomiast ci, którzy wpłacą 35 dolarów, będą mogli brać udział w dyskusjach dotyczących przyszłości produkcji na prywatnym forum dla fundatorów. Szczegółowe informacje o innych nagrodach dla wspierających znajdziecie na Kickstarterze.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!