Naiad Entertainment zapowiada Sneaky Sneaky

Małgorzata Trzyna
2013/12/10 19:40
0
0

Naiad Entertainment to nowe, niezależne studio, uformowane przez twórców, którzy niegdyś pracowali m.in. dla Nintendo i PopCap Games.

Naiad Entertainment zapowiada Sneaky Sneaky

Sneaky Sneaky będzie pierwszą grą Naiad Entertainment. Jest to gra łącząca cechy skradanek i gier przygodowych na PC, Mac i iOS. Głównym (anty)bohaterem jest złodziejaszek, który został uwięziony, a następnie uciekł, by odzyskać skradzione skarby, które mu odebrano. Na graczy czekają rozmaite lokacje, z unikatowymi przeciwnikami, przedmiotami i zagadkami do rozwiązania. Walki w grze będą turowe i będą wymagały taktycznego podejścia. Ta sympatycznie zapowiadająca się produkcja ukaże się na początku 2014 roku.

GramTV przedstawia:

Naiad zostało założone przez Dona Wurstera i Jaya Eppersona. Wurster pracował dla Gastronaut Studios i tworzył gry Xbox Live Arcade, takie jak Small Arms czy Gel: Set & Match, zaś w PopCap pracował nad Peggle, Plants vs. Zombies oraz Peggle 2. Epperson był dyrektorem artystycznym w Electronic Arts i ma na swym koncie produkcję Henry Hatsworth in the Puzzling Adventure, później zaś pracował w Retro Studios i tworzył artworki dla serii Mario Kart i Donkey Kong Country.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!