Informacje

DayZ doczeka się wczesnej wersji z prawdziwego zdarzenia

10

Takiej, która naprawdę będzie "wczesna" i to przez duże "w".

DayZ doczeka się wczesnej wersji z prawdziwego zdarzenia  - obrazek 1

Dlatego też Dean Hall przewiduje, że gra w wersji alfa odrzuci od siebie większość graczy - szczególnie tych, którzy nie są hardcorowymi fanami DayZ. Z drugiej strony twórca przyznaje, że dla tych drugich może to być szansa na przyjrzenie się procesowi produkcji gry z naprawdę bliska - na własne oczy zobaczą, jak ewoluuje ona w stronę gotowego produktu.

- Kupno gry we wczesnej wersji to najprostsza recepta na rozczarowanie się. To szansa dla tych, którzy chcą wziąć udział udział w procesie tworzenia gry. Dla nich będzie to równie ciekawe doświadczenie co i sama gra. Dla reszty natomiast alfa będzie dokładnym przeciwieństwem tego, czego oczekują. By zapewnić grze gładki start - celujemy głównie w naszą zagorzałą społeczność (...) - tłumaczy Dean.

Jak zapowiada Hall wczesna wersja gry będzie obcięta z wielu ważnych zapowiedzianych przez niego funkcji, które zostaną dodane do gry dopiero później. Wygląda więc na to, że naprawdę nie będzie to wczesna wersja do jakiej przyzwyczaili nas ostatnio twórcy gier - chociażby częściowo reprezentująca finalny produkt. Ewentualny zakup DayZ w wersji Early Access będzie trzeba więc dobrze przemyśleć.

10 komentarzyDodaj swój

Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
Dariusvictour

"Kupno gry we wczesnej wersji to najprostsza recepta na rozczarowanie się." -Słyszycie posiadacze BF4 :)

Odpowiedz
G Noma

Dobra dobra dobra... kiedy wreszcie i gdzie można będzie to kupić?
Alfa czy nie alfa, niech ją wreszcie wydadzą.

Odpowiedz
Dercan

A było tyle gadania, że premierę trzeba przesuwać, żeby gra wyszła w pełni dopracowana i żeby dobrze się w nią grało. Nie dość, że gra spóźnia się ponad rok to jeszcze dostaniemy wersje obciętą ze wszystkiego. No ładnie...

Odpowiedz
Maniekwariat

Żeby nie było tylko jak z WarZ, gdzie też kupowało się mocno wczesny produkt z ogromnymi obietnicami, a z upływem czasu okazało się, że dostaliśmy figę z makiem.

Odpowiedz
OPELTEIN

To samo z Arma 3 niby jest ale grać się nie da przez 10 fps : /

Odpowiedz
G mr-nadol

I tak kupię.

Odpowiedz
G Afgan92

Ta cała akcja z DayZ powoli zamienia się w niekończącą historię. Chyba, że Hall ma zamiar bawić się z użytkownikami w kotka i myszkę. Może wypuścimy za miesiąc, może za dwa, a może jutro, kto wie? :D

Odpowiedz
Accele

Przypomnieli sobie, że robią grę... Przypominam, że premiera pełnej wersji gry miała być w styczniu tego roku, czy nawet gdzieś w tamtym, a tu nawet żadnej alpha'y nie ma

Odpowiedz
G kuzyn123

> Dobra dobra dobra... kiedy wreszcie i gdzie można będzie to kupić?
> Alfa czy nie alfa, niech ją wreszcie wydadzą.

Steam.

Odpowiedz
G Pietro87

A ja rozczarowany wlaśnie ta zabawa w "never ending story" i nie specjalnie nastawiony na konkurenta WarZ [teraz pod nowym tytułem bodajże Infestation ?] kupiłem na promocji State of Decay i jako zapychacz czasu polecam bardzo :)
A DayZ - jak wyjdzie to będzie [tak jak z DKNF :)].

Odpowiedz
Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
Najnowsze
Lubisz nas?