Plotka: Nowa Persona to prawdopodobnie Persona 4: Vol 2 (AKTUALIZACJA)

Robert Sawicki
2013/11/19 23:33
6
0

Informacje pochodzą od jednej z aktorek grających w Persona 4, dzięki której Nanako Dojima zyskała swój własny głos, stąd na chwilę obecną ciężko nazwać je potwierdzonymi.

Plotka: Nowa Persona to prawdopodobnie Persona 4: Vol 2 (AKTUALIZACJA)

Aktualizacja

Strona-teaser od Atlusa zyskała właśnie aktualizację w postaci... Teddy'ego z Persony 4. Wszystkie elementy układanki powoli schodzą się w całość.

Oryginalna treść wiadomości

To, że Atlus knuje coś za naszymi plecami wiadomo nie od dziś - i mimo tego, że wszyscy czekamy na moment, w którym po robieniu sztucznego szumu Atlus rzuci wreszcie napisem Persona 5, być może doczekamy się czegoś nieznacznie innego.

GramTV przedstawia:

Karen Strassman, podkładająca głos pod Nanako Dojima w czwartej odsłonie Persona 4 (oprócz PS2, wydana także na PlayStation Vita jako Persona 4: Golden), zamieściła na liście swoich dokonań wyjątkowo ciekawy wpis pod tytułem Persona 4: Vol 2.

Gry z podtytułem Arena dostały swoje oddzielne wpisy na wirtualnym CV, także Vol 2 nie ma z nimi prawdopodobnie nic wspólnego.

Informacja nieznacznie pokrywa się z naszą ostatnimi doniesieniami dotyczącej zapowiedzi stworzonej przez wydawcę, w której napisy Persist 5 i Gold 4 wskazywały nie tylko w stronę nowej odsłony serii, ale i odświeżonej, czwartej części, wydanej na PlayStation Vita.

Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, tajemnica ma zostać rozwiązana w najbliższą niedzielę, czyli 24 listopada.

Komentarze
6
Usunięty
Usunięty
20/11/2013 11:16

Nie lubię :( Nie skończyłem nigdy 4, bo miałem dość tego samego schematu - pojawiania się cienia jakiejś postaci, chociaż tylko bohaterowie byli na tyle głupi by nie wpaść kto to i nie uratować go/jej zawczasu, a potem ratowanie go i dołączanie do party i tak razy... po 4 dałem sobie spokój. Głupia fabuła, nudny gameplay, po 100h w Personie 3 byłem rozczarowany 4, mimo paru usprawnień technicznych to jednak był słaby klon 3 tylko z gorszymi postaciami i fabułą. Postać Teddy''ego ponadto dyskwalifikowała dla mnie ten tytuł kompletnie pod względem wchodzenia do dungeonów. Cały czas miałem w głowie, że będę musiał się z nim użerać. Nie rozumiem popularności i dobrych ocen tej odsłony.

Usunięty
Usunięty
20/11/2013 11:11
Dnia 20.11.2013 o 10:54, LastOrder napisał:

Już się nie mogę doczekać. Byle na PS3.

Catherine wydano tez na 360. Za to trzymam kciuku (ewentualnie Wii U też nie zaszkodzi).

Usunięty
Usunięty
20/11/2013 10:54

Już się nie mogę doczekać. Byle na PS3.
Trwa Wczytywanie