Drobne błędy w wydaniu pudełkowym Battlefielda 4 na PC i X360 - EA wyjaśnia

Patryk Purczyński
2013/10/28 17:09
48
0

Galimatias z numerami dysków instalacyjnych i nazwą poszczególnych płyt wyświetlaną w menu to rzadki problem, który akurat przytrafił się w pudełkowym wydaniu Battlefielda 4. EA przeprasza i tłumaczy, jak poprawnie zainstalować grę.

W najbliższy czwartek do polskich sklepów trafi wydanie pudełkowe Battlefielda 4. Rodzimy wydawca gry, Electronic Arts Polska, już teraz pragnie jednak uprzedzić wszystkich konsumentów o zaistniałych błędach, których nie da się już - przynajmniej w przypadku wersji pecetowej - usunąć. Na szczęście nie przełożą się one na jakiekolwiek ubytki w rozgrywce, a mogą jedynie spowodować małe zamieszanie i zdziwienie podczas instalacji. Szczegóły przedstawiamy poniżej, cytując nadesłane do nas oświadczenie EA Polska.

Errata do procedury instalacji Battlefield 4 (wersja PC)

Electronic Arts dziękuje zakup gry Battlefield 4. W celu uruchomienia gry należy ją zainstalować korzystając kolejno z wszystkich 3 płyt DVD znajdujących się w opakowaniu. Każda z nich została omyłkowo oznaczona jako „Disc 1”, ale wszystkie mają właściwą zawartość (odpowiednio dla Disc 1, 2 i 3) i umożliwiają prawidłowe przeprowadzenie całej procedury. Program instalacyjny pokieruje całym procesem i w sytuacji wykrycia niewłaściwego nośnika wyświetli komunikat z prośbą o jego zmianę. Kilkukrotne próby pozostają całkowicie bez wpływu na możliwość gry. Electronic Arts przeprasza za wszelkie wywołane tym faktem niedogodności.

GramTV przedstawia:

Errata do Battlefield 4 dla wersji Xbox 360

Electronic Arts dziękuje zakup gry Battlefield 4. W celu uruchomienia gry potrzebne jest skorzystanie z jednego z dwóch nośników znajdujących się w opakowaniu: jeden służy do gry wieloosobowej (Disc 1), drugi do trybu dla pojedynczego gracza (Disc 2). W wyniku błędu w menu gry pojawia się niewłaściwa nazwa płyt i dlatego w tym momencie zaleca się posługiwać nazwami umieszczonymi na nadrukach. Niebawem zostanie udostępniona poprawka do gry, która wyeliminuje ten problem. Electronic Arts przeprasza za wszelkie wywołane tym faktem niedogodności.

Komentarze
48
patka00
Gramowicz
06/01/2014 12:16

Witajcie. Jak w ogole zainstalowac BF4? Bo gdy a instaluje, to pokazuje mi ze pobiera 26gb... to wszystko trzeba pobrac z internetu? to 26 gb? Prosze o jakas podpowiedz jak to zainstalowac , bo mecze sie juz pare dni...

miccha-12
Gramowicz
25/12/2013 12:53

Spokojnie mnie to również zdziwiło, myślałem że nie potrzebnie wydałem pieniądze, co gorsza nie mam paragonu, więc trochę pomyszkowałem w sieci i znalazłem ten artykuł wszystko sie wyjaśniło. Gdy później spojrzałem na płytę zobaczyłem że nad galimatiasem z numerkiem jest numer seryjny tej płyty wystarczy zwrócić uwagę na ostatnią liczbę tego numeru można je ułożyć po kolei tak jak ja miałem: 6,4,5 to wystarczy ułożyć 4,5,6. Miłej gry życzę.Michał

wilqu94
Gramowicz
13/11/2013 10:21

Tak ale o tym, że w grach zamówionych w gram.pl w wersjach pudełkowych brakuje instrukcji z cd-key''ami to już nie napiszą tak samo zero kontaktu, żeby sprawę jakoś wyjaśnić !

RoyalKnight85
Gramowicz
02/11/2013 08:30

> A tego pana, co walczy o jezyk angielski, to podziwiam ;] naprawde tak go boli nasz ojczysty?> Dobrze, ze nie domaga sie niemieckiego, albo suahili kurde ....Kupując grę w pre-order zwłaszcza w Polsce, to pewnego rodzaju niewiadoma (nie wiadomo dokładnie co się dostanie). Nie każda gra w naszym ojczystym języku była udana (dobrze dubbingowana), z tym musicie się zgodzić - a zamawianie gry w pre-order, jak mamy język polski do wyboru (brak ENG), trochę odstrasza.Dodając ze płacimy ok.150zl za grę oryginalna, która może okazać się nie warta tych pieniędzy.Na szczescie poza dorbnymi uchybieniami (brak ENG dubbingu, błędy w oznaczeniu płyt), gra jest warta polecenia.

Mezoar
Gramowicz
30/10/2013 21:38

W h*** cięcie też zajęcie.

Dusturil
Gramowicz
30/10/2013 18:15

ja mam problem, pomóżcie..a mianowicie włożyłem płytę pierwszą było ok, instalowało się, potem drugą też ok, stanęło na 76% i wyskoczył komunikat o włożeniu trzeciej płyty. Wkładam 3 płytkę i nic się nie pobiera!!!! Pisze, że nie czyta płyty, bądź jest to ta płyta.. I o co chodzi ?!?!?!

Dragoon84
Gramowicz
30/10/2013 17:48

Oto sposób jak rozpoznać poszczególne płytki prosto od EA:>> Nośnik 1: 101110303304>> Nośnik 2: 101110303305>> Nośnik 3: 101110303306>> Po tych kodach, a właściwie ich ostatnich cyfrach można rozróżnić kolejność płytek, więc> problem z głowy ;)Otoz to - tak samo mysle - wlasnei instaluje, poprzez origin z plyty o najnizszym "dlugim" numerze" i poki co idzie 14 MB na sekunde .... ;] faktycznie zauwazylem DYSK 1 DYSK 1, ale nawet małpa by sie domyslila, ze plyty kolejno numerowane wyszly w takiej kolejnosci i tak nalezy wkladac :D wiec idzie teraz plyta z koncowka 05 :D Nie ma zadnych prolbemow ;]A tego pana, co walczy o jezyk angielski, to podziwiam ;] naprawde tak go boli nasz ojczysty? Dobrze, ze nie domaga sie niemieckiego, albo suahili kurde ....Poza tym pragne pochwalic gram.pl za szybkosc dzialania - 29 wplata kasy za gre, 30 o godz. 09:00 sms, ze w Sferisie do odbioru ... wielkie brawa ;]

Usunięty
Usunięty
30/10/2013 17:38

Parę dni wcześniej specjalnie w sprawie języka kontaktowałem się z działem obsługi klienta. Odpowiedź jaką dostałem potwierdzała że będzie możliwe zainstalowanie gry w języku angielskim. Właśnie "preloaduje" Bf4 i widzę do wyboru jedynie język polski i rosyjski. Jeśli sprawa się nie wyjaśni w ciągu paru najbliższych dni to to będzie ostatni raz gdy korzystam z serwisu gram.pl.

RoyalKnight85
Gramowicz
30/10/2013 17:32

Jeszcze premiery nie ma Battlefield 4 a tu z dnia na dzień coś nowego się pojawia:- brak języka angielskiego na płycie z gra (jest polski dubbing, OK, szacun, jednakże dobrze byłoby pograć w oryginalnym języku ENG),- pojawiły się błędy z oznaczeniem płyt (ktoś powinien wylecieć za taki błąd)- ciekawy jestem jakie są kolejne błędy (uchybienia) polskiej edycji Battlefielld 4, ale to poznamy szybkoJA osobiście jestem lekko rozczarowany tym wszystkim co się dzieje z BF4 (polskiej edycji), to ostatni mój zakup pre-order - polskiej edycji gry.

Xeoo
Gramowicz
29/10/2013 20:47

> wylewnie swoich żali w komentarzach nic wam nie pomoże biedni "ingliszmeni" och ! jak> mi was żal chlip, chlip. No więc zamiast narzekać ruszcie głowami, są sklepy zagraniczne> gdzie zdobędziecie grę albo możecie się też wyprowadzić z kraju ( polecam) aby zdobyć> bf4 po angielsku itd.Ależ nikt tu nic nie mowi o tym że to źle że mamy Polską wersję, problem leży w braku wyboru wersji angielskiej jeśli cała europa może ba meksyk który ma gry tańsze niż w Rosji może to dlaczego my czy Rosjanie nie możemy? To jest kwestia tylko i wyłącznie preferencji. Mi Polski dubbing nie odpowiada nie z samego faktu że jest, problem leży w osobach które ten dubbing tworzą. Więc drogi "polish only menie" nie wiem skąd ta zgryźliwość.

Sark9
Gramowicz
29/10/2013 17:24

wylewnie swoich żali w komentarzach nic wam nie pomoże biedni "ingliszmeni" och ! jak mi was żal chlip, chlip. No więc zamiast narzekać ruszcie głowami, są sklepy zagraniczne gdzie zdobędziecie grę albo możecie się też wyprowadzić z kraju ( polecam) aby zdobyć bf4 po angielsku itd.

Xeoo
Gramowicz
29/10/2013 07:46

> Nie jest wybrakowane , a zmień język origin na Angielski i pobierze ci po angielsku zero> problemu :)Mam język angielski i pobrać mogę tylko wersję polską lub rosyjską. Kolega mówi tutaj o cyfrowej wersji sprzedawanej przez gram.Co do multi no cóż jeśli chociarz tam będe mógł ustawić oryginalne głosy jak we wczesniejszych bfach (rosjanie po rosyjsku amerykanie gadający po angielsku) to jakos przeżyje:)

HellThePismen
Gramowicz
29/10/2013 07:17

> Dzięki wielkie za sprzedanie mi wybrakowanej wersji cyfrowej BF4 - Nie mam dostępu do> języka angielskiego o czym nie było żadnej informacji przed zakupem.Nie jest wybrakowane , a zmień język origin na Angielski i pobierze ci po angielsku zero problemu :)

DrMorphin3
Gramowicz
29/10/2013 07:17

Kto wie, może będzie jak z Crysisem 3, po premierze, że ludzie do internetu wstawiali do ściągnięcia pliki z angielskim dubbingiem i napisami oraz instrukcją jak to zainstalować. Polski dubbing wg mnie ( z tego co widziałem na trailerze) jest słaby, ale chyba raz się przemęczę kampanię po polsku i później przejdę drugi raz po angielsku, a w multi ten dubbing chyba nie ma już takiego gigantycznego znaczenia, więc da się przeżyć, choć te praktyki gdy EA wie lepiej jak chcemy grać są wk&@#*#jące.

Xeoo
Gramowicz
29/10/2013 06:44

Tu chodzi o kase panowie i tylko o to. Kup drożej na origin albo bądź skazany na polsą wersję(zaczynam rozumiećdlaczego tak kiepskie dubinngi u nas robią, poprostu to jest kara za kupno tańszej wersji:P)

Jarden
Gramowicz
29/10/2013 04:53
Dnia 29.10.2013 o 01:12, Sedith napisał:

Z EA nie jestem, ale dzisiaj zrobiłam preloada i definitywnie jest to wersja angielska. Mało tego, sprawdziłam foldery instalacyjne, angielski jest jedyną wersją językową, jaką mam ściągniętą. W razie gdyby się okazało, że jakimś cudem jednak nie mam angielskiego, to zawsze jest możliwość zwrotu zakupu na originie już teraz, więc dramatu nie będzie ;)

Rozumie ze kupilas przez Origin?Jesli tak to owszem, tam sa chyba wszystkie wersje jezykowe dostepne, jednak z jakiegos niepojetego powodu nie ma tego w przypadku wersji pudelkowych.Jeszcze rozumialbym gdyby ich gry nie wykorzystywaly zadnej platformy cyfrowej (Origin/Steam itd) i musieliby te wszystkie jezyki na plytach zmiescic.Czy tak trudno jest dac mozliwosc wyboru jezyka z adnotacja ze jesli wybierzesz inny niz polski to bedziesz musiala pobrac np 5GB danych?:/

MaDPL
Gramowicz
29/10/2013 01:19

> Z EA nie jestem, ale dzisiaj zrobiłam preloada i definitywnie jest to wersja angielska.> Mało tego, sprawdziłam foldery instalacyjne, angielski jest jedyną wersją językową, jaką> mam ściągniętą.> W razie gdyby się okazało, że jakimś cudem jednak nie mam angielskiego, to zawsze jest> możliwość zwrotu zakupu na originie już teraz, więc dramatu nie będzie ;)ale mowisz o wersji zakupionej przez orygin, a dyskusja tyczy się boxa

Sedith
Gramowicz
29/10/2013 01:12

Z EA nie jestem, ale dzisiaj zrobiłam preloada i definitywnie jest to wersja angielska. Mało tego, sprawdziłam foldery instalacyjne, angielski jest jedyną wersją językową, jaką mam ściągniętą. W razie gdyby się okazało, że jakimś cudem jednak nie mam angielskiego, to zawsze jest możliwość zwrotu zakupu na originie już teraz, więc dramatu nie będzie ;)

Jarden
Gramowicz
29/10/2013 00:45
Dnia 29.10.2013 o 00:14, Sedith napisał:

Nie rozumiem, wersja na Origin (przynajmniej Digital Deluxe) jest EU, ma języków od cholery, włącznie z angielskim. Dlaczego box ma region locka przechodzi moje pojęcie :|

Tez bym BARDZO chcial to wiedziec, niestety ciagle do tego nie doszedlem.Dokladnie ta sama sytuacja miala miejsce z SimCity, ja kupilem wersje pudelkowa bo byla o odrobine tansza a kumpel kupil przez Origin, on ma wersje angielska (mimo ze pojawila sie dopiero po premierze, pre-load mogl zrobic tylko po polsku albo rosyjsku, dopiero jak gre odblokowali to mogl zrobic reinstalke angielska) a ja sie udupilem z polska.Bardzo bym chcial zeby ktos z EA sie wypowiedzial w tej sprawie i nie wciskal glupich wyjasnien ktore nawet 5-latek dalby rade odeprzec:/

LuKi965
Gramowicz
29/10/2013 00:28

> Naklejanie czegokolwiek na dysk (ktory kreci sie kilka tysiecy razy na minute ), a tym> samym powodujac jego nierownomierne wywazenie, moze byc zabojcze nie tylko dla samej> plyty, ale i odtwarzacza.Nevermind, chociaż mi jeszcze przez kawałki cieniutkiej folii 1x2 cm nie wysadziło nagrywarki, ale mniejsza z tym. Oto sposób jak rozpoznać poszczególne płytki prosto od EA:Nośnik 1: 101110303304Nośnik 2: 101110303305Nośnik 3: 101110303306Po tych kodach, a właściwie ich ostatnich cyfrach można rozróżnić kolejność płytek, więc problem z głowy ;)

Sedith
Gramowicz
29/10/2013 00:14
Dnia 28.10.2013 o 23:43, Jarden napisał:

Na 99.9% gra zakupiona w UK bedzie miala wersje angielską, to samo tyczy sie cyfrowej edycji dostepnej w sklepach internetowych pokroju GMG. Prawie zawsze gry badz ich klucze zakupione w UK sa zupelnie inne od tych polskich. EA w szczegolnosci uwielbia rozdzielnosc kluczy na konkretne rynki wiec jesli kupisz klucz w brytyjskim sklepie to jezyka polskiego nawet tam nie bedzie, bedzie za to najpewniej hiszpanski, wloski a nawet czasami jest i niemiecki.

Nie rozumiem, wersja na Origin (przynajmniej Digital Deluxe) jest EU, ma języków od cholery, włącznie z angielskim. Dlaczego box ma region locka przechodzi moje pojęcie :|

Xeoo
Gramowicz
28/10/2013 23:52

> Na 99.9% gra zakupiona w UK bedzie miala wersje angielską, to samo tyczy sie cyfrowej> edycji dostepnej w sklepach internetowych pokroju GMG.> Prawie zawsze gry badz ich klucze zakupione w UK sa zupelnie inne od tych polskich.> EA w szczegolnosci uwielbia rozdzielnosc kluczy na konkretne rynki wiec jesli kupisz> klucz w brytyjskim sklepie to jezyka polskiego nawet tam nie bedzie, bedzie za to najpewniej> hiszpanski, wloski a nawet czasami jest i niemiecki.Trzeba bedzie wiec zabulić ponownie, no chyba że chociarz w multi da się wybrać okrzyki żołnierzy w ich językach wtedy spoko jakoś przetrwam/oleje kampanie.

Jarden
Gramowicz
28/10/2013 23:43
Dnia 28.10.2013 o 23:21, Xeoo napisał:

No i live chat potwierdził moje najgorsze obawy. Mamy tylko Polska wersje..nawet dubbingu.. Do tego nie sa w stanie jednoznacznie odpowiedziec czy w tym wypoadku po zakupie drugiej kopii gry z zagranicy gra bedzie możliwa do zainstalowania w języku innym niż polski.

Na 99.9% gra zakupiona w UK bedzie miala wersje angielską, to samo tyczy sie cyfrowej edycji dostepnej w sklepach internetowych pokroju GMG.Prawie zawsze gry badz ich klucze zakupione w UK sa zupelnie inne od tych polskich.EA w szczegolnosci uwielbia rozdzielnosc kluczy na konkretne rynki wiec jesli kupisz klucz w brytyjskim sklepie to jezyka polskiego nawet tam nie bedzie, bedzie za to najpewniej hiszpanski, wloski a nawet czasami jest i niemiecki.

Zgreed66
Gramowicz
28/10/2013 23:35
Dnia 28.10.2013 o 22:46, zibi20 napisał:

> samym powodujac jego nierownomierne wywazenie, moze byc zabojcze nie tylko dla samej az dziw mnie bierze ze odtwarzacz jakos przezyl i nic nie uszkodzilo ^^

Też miałem płytę pękniętą, ale czytało i mogłem dzięki temu grać (nie ma to jak zabezpieczenia zależne od płyty). To działało. Jednak po kilku latach jak próbowałem ją odświeżyć to też właśnie posypała się w pył, ale napęd tego już nie przeżył. nawet się już otworzyć nie chciał ;d

Xeoo
Gramowicz
28/10/2013 23:21

No i live chat potwierdził moje najgorsze obawy. Mamy tylko Polska wersje..nawet dubbingu.. Do tego nie sa w stanie jednoznacznie odpowiedziec czy w tym wypoadku po zakupie drugiej kopii gry z zagranicy gra bedzie możliwa do zainstalowania w języku innym niż polski.

Bralo
Gramowicz
28/10/2013 22:47
Dnia 28.10.2013 o 21:43, Ecko09 napisał:

BTW demka żadnego nie będzie?

Nie będzie nic.

zibi20
Gramowicz
28/10/2013 22:46
Dnia 28.10.2013 o 21:42, Piotrek_K napisał:

Naklejanie czegokolwiek na dysk (ktory kreci sie kilka tysiecy razy na minute ), a tym samym powodujac jego nierownomierne wywazenie, moze byc zabojcze nie tylko dla samej plyty, ale i odtwarzacza.

nie tylko to... naklejanie czegokolwiek na plyte moze spowodowac ze podczas obrotu sila odsrodkowa spowoduje odklejenie sie nakleiki a tym samym moze doprowadzic do uszkodzenia nie tylko plyty ale samego odtwarzacza.... pamitam jak mialem leciutenkie pekniecie na srodkowej czesci dysku... probowalem odratowac dane... niestety sie nie udalo... plyta w odtwrzaczu doslownie eksplodowala...rozerwalo ja na strzepy a pozniej zmielilo na malusienkie kawaleczki.... az dziw mnie bierze ze odtwarzacz jakos przezyl i nic nie uszkodzilo ^^dlatego lepiej napisac flamastrem cyferke niz cos naklejac i ryzykowac ze rozerwe plyte razem z odtwarzaczem.

Ecko09
Gramowicz
28/10/2013 21:43

BTW demka żadnego nie będzie? Wiem, że byłą beta, ale wtedy miałem za słabego kompa.

Piotrek_K
Gramowicz
28/10/2013 21:42

Naklejanie czegokolwiek na dysk (ktory kreci sie kilka tysiecy razy na minute ), a tym samym powodujac jego nierownomierne wywazenie, moze byc zabojcze nie tylko dla samej plyty, ale i odtwarzacza.

Jarden
Gramowicz
28/10/2013 21:23

> Niestety grę musiałem kupować w zasadzie na czuja bo na moje pytanie odnośnie wersji> jeżykowej nikt nie raczył odpowiedzieć:)( formularz kontaktowy).> Pozostaje czekać heh.Czyli EA zaczyna calkiem jechac po bandzie:/Taka sama sytuacja miala miejsce w przypadku SimCity, niestety byla do wyboru wersja polska, rosyjska oraz (chyba) czeska i mimo ze nie ma tam dubbingu to czesc tlumaczen wola o pomste do nieba.Mimo wielokrotnego kontaktu z EA poprzez maila do dzisiaj nie udalo mi sie zalatwic zmiany jezyka (mimo ze jest to mozliwe), polski oddzial odpisuje na maila raz na 3-4 tygodni a dodzwonic sie do nich w ogole nie mozna nie zaleznie od dnia ani godziny. Kontakt z global supportem dal mi tylko tyle ze sie dowiedzialem ze musze kontaktowac sie z lokalnym supportem albo sprzedawca w sprawie zwrotu pieniedzy...tak jakby to ostatnie mialo jakiekolwiek szanse powodzenia w przypadku gdy klucz juz zostal wykorzystany.Dobrze wiedziec ze nie nalezy w polsce kupowac gier EA juz nigdy jesli sie chce miec oryginalna wersje jezykowa.

Tirith2708
Gramowicz
28/10/2013 20:51

> Zmień język Origina na English US i powinieneś mieć do wyboru angielski.Nie prawda. Gra ma blokadę regionalną i nie ma takiej opcji. Myślisz że nie miałem języka już ustawionego na angielski?

Xeoo
Gramowicz
28/10/2013 20:04

> Zmień język Origina na English US i powinieneś mieć do wyboru angielski.Nie, Do wyboru i tak jest tylko wersja rosyjska i polska mogę potwierdzić. (a na kilku portalach wyczytałem że dostępna jest też wersja angielska.) Z tego co pamiętam w becie w opcjach byla opcja zmiany dubbingu wiec chcociarz to powinno dać się ustawic na eng. Niestety grę musiałem kupować w zasadzie na czuja bo na moje pytanie odnośnie wersji jeżykowej nikt nie raczył odpowiedzieć:)( formularz kontaktowy).Pozostaje czekać heh.

DrakeBurn
Gramowicz
28/10/2013 18:58

Chyba 3 pomyłki można zrobić jak ktoś nie wie, że trzeba zacząć od góry, więc nic takiego.

LuKi965
Gramowicz
28/10/2013 18:44

> Dzięki wielkie za sprzedanie mi wybrakowanej wersji cyfrowej BF4 - Nie mam dostępu do> języka angielskiego o czym nie było żadnej informacji przed zakupem.Zmień język Origina na English US i powinieneś mieć do wyboru angielski.

Zgreed66
Gramowicz
28/10/2013 18:39

Prawie jak mój Tomb Raider underworld logiem CD-Projekt zamiast Cenegi ;d

NemoTheEight
Gramowicz
28/10/2013 18:21

> Fajnie, będę miał 3 dyski 1 i będę musiał zmieniać na czuja, zawsze o tym marzyłem...{Powinni to jakoś reklamować w sklepach"Battlefield 4: Instalacja: Zmierz się z producentami gry w niesamowitej walce o instalację programu. Wykorzystaj swoje umiejętności hakerskie, żeby rozpracować zagadkę zawartości pudełka i zainstaluj zakupiony produkt. Na szczęście pomyłki są dopuszczalne.W rzygotowaniu: BF4: Saper Edition , gdzie jedna pomyłka spowoduje dezinstalację całego programu i BF4: Final Death Wish, gdzie pomyłka spowoduje trwałą niemożność instalacji, a w losowych komputerach eksplozję komputera."

GRASKI
Gramowicz
28/10/2013 18:15

EA ostatnio na wszystkim się wykłada. A to na SimCity serwery ich przerosły, co miesiąc duży patch który nic nie daje, dodatek który zmienia wygląd budynków za 100 zeta, a teraz to. Kasa tylko i nic więcej ich nie interesuje. Ciekawe czym jeszcze zadziwią graczy na świecie. Marna ta firma coś ostatnio oj marna.

Wojman
Gramowicz
28/10/2013 18:13
Dnia 28.10.2013 o 17:37, MAJOT15 napisał:

Fajnie, będę miał 3 dyski 1 i będę musiał zmieniać na czuja, zawsze o tym marzyłem...

Rozwiązanie 2: nie będziesz musiał wkładać żadnej płyty, wystarczy grę zarejestrować na Originie i za pomocą tego programu można ściągnąć i zainstalować grę.

Tirith2708
Gramowicz
28/10/2013 18:13

Dzięki wielkie za sprzedanie mi wybrakowanej wersji cyfrowej BF4 - Nie mam dostępu do języka angielskiego o czym nie było żadnej informacji przed zakupem.

Calwert
Gramowicz
28/10/2013 17:53

Zamieszanie będzie tylko przy pierwszej instalce,przy kolejnej Origin sam ściągnie.

Eternal101
Gramowicz
28/10/2013 17:52
Dnia 28.10.2013 o 17:47, Principes napisał:

To jednak nic nowego. Swego czasu zakupiłem serial na DVD - płytki w pudełku zostały źle oznaczone, po chwilowym zaskoczeniu sytuacją okazało się, że poprawna kolejność odtwarzania to: dysk nr 3, nr 1, a następnie2. :)

;o ja się z takim czymś nie spotkałem :).

Shinigami
Gramowicz
28/10/2013 17:49

Problemy widzę zaczynają się już przed instalacją. Pytanie co dalej ;P

Principes
Gramowicz
28/10/2013 17:47
Dnia 28.10.2013 o 17:33, Eternal101 napisał:

Ha! Zamiast pierwszą wkłądasz drugą płyte by zacząć instalację, pierwszy raz się z takim czymś spotykam ;d.

To jednak nic nowego. Swego czasu zakupiłem serial na DVD - płytki w pudełku zostały źle oznaczone, po chwilowym zaskoczeniu sytuacją okazało się, że poprawna kolejność odtwarzania to: dysk nr 3, nr 1, a następnie2. :)

Malitor
Gramowicz
28/10/2013 17:47

Komuś się formy pomyliły przy druku hahaha

LuKi965
Gramowicz
28/10/2013 17:43

No wielki problem, wystarczą 3 kawałki białego papieru samoprzylepnego, podpisać właściwie i po problemie.

Hartus
Gramowicz
28/10/2013 17:43

Ale ktoś dał pupy. :P

MAJOT15
Gramowicz
28/10/2013 17:37

Fajnie, będę miał 3 dyski 1 i będę musiał zmieniać na czuja, zawsze o tym marzyłem...

Eternal101
Gramowicz
28/10/2013 17:33

Ha! Zamiast pierwszą wkłądasz drugą płyte by zacząć instalację, pierwszy raz się z takim czymś spotykam ;d.