Jak działa model free to play w Ace Combat: Infinity?

Piotr Bajda
2013/09/27 15:38

Nie jest szczególnie inwazyjny, da się grać bez sięgania do mieszka. Walutą jest tutaj paliwo. To tak w największym skrócie.

Jak działa model free to play w Ace Combat: Infinity?

Ace Combat: Infinity zaoferuje zupełnie darmowy tryb kampanii bez żadnych mikrotransakcji, choć twórcy zaznaczają, że pełni on raczej rolę samouczka przed sieciowymi zmaganiami. To w nich zaczyna się prawdziwa zabawa i ewentualne koszta. Mecze mają toczyć się pomiędzy złożonymi z czterech graczy zespołami. Wygrywa drużyna, która strąci najwięcej wrogich maszyn. Czemu nie zwykły deathmatch, gdzie każdy działa na własny rachunek? Gra stałaby się zbyt skomplikowana, zniechęcając do siebie niedoświadczonych graczy. A na to w modelu F2P nie można sobie pozwolić.

GramTV przedstawia:

Najcenniejszym zasobem w Infinity jest spalane paliwo. Gdy bak będzie pusty, dostaniemy dwa wyjścia: zatankować za prawdziwe pieniądze lub poczekać aż uzupełni się sam. Namco Bandai spróbuje zarobić także na sprzedawanych przedmiotach, ale nikt nikogo do niczego nie zmusza.

Ace Combat: Infinity ukaże się na PlayStation 3 jeszcze w tym roku. W Japonii. Na razie nie wspominano o premierze na zachodzie.

Komentarze
4
Shinigami
Gramowicz
28/09/2013 18:22

Niezłe, sami ograniczają sobie liczbę graczy? Ci którzy nie będą chcieli płacić przy jednym z ''tankowań'' wywalą grę w cholerę ;D

HanSatan
Gramowicz
28/09/2013 14:22

W grach RTS F2P niedługo wprowadzą limit "kliknięć" J ... w jakim kierunku ta branża zmierza...

trocz
Gramowicz
27/09/2013 17:13

> Trochę literówek:> "że pełni ob raczej"> "Mecze moją toczyć">> :)Dziękuję za czujność, już poprawiam:)

maniekgdynia
Gramowicz
27/09/2013 16:54

Trochę literówek:"że pełni ob raczej""Mecze moją toczyć":)