Trailer Ranko Tsukigime’s Longest Day od Suda 51 i reżysera Tokyo Jungle

Robert Sawicki
2013/09/24 09:15
0
0

I choć gra jest tytułem 2D (2,5D?), to z jednej strony mocno czuć w nim Tokyo Jungle, a z drugiej Sudę 51, co w efekcie dało... "coś". Nie rozumiem, co widzę przed sobą, ale wygląda to na co najmniej przyjemne.

Powiązana z czterema krótkimi animacjami stworzonymi przez reżysera Akiry, Katsuhiro Otomo, Ranko Tsukigime's Longest Day na PS3 opowiada historię Ranko Tsukigime, jedynaczki, której rodzina prowadzi nielegalny biznes, trzymając władzę nad wszystkimi parkingami w Japonii. To jedna z tych historii, gdzie w ciągu dnia mamy do czynienia z miłą uczennicą, zaś w nocy - morderczą dziewczyną ze snajperką. Sama gra ma być "szybka i pełna akcji", a szybkiej akcji można się dopatrzyć całkiem sporo w powyższym trailerze.

GramTV przedstawia:

Gra ukaże się w Japonii wyłącznie na PlayStation 3. Obecnie nie ma informacji dotyczących wydania gry w Stanach Zjednoczonych i/lub u nas, ale skoro Tokyo Jungle jakoś do nas przywędrowało, to może, jeśli lokalizacja nie będzie stanowiła takiego problemu, Ranko Tsukigime's Longest Day też tu się dotoczy. Z tego co widać na końcu trailera, gra będzie sprzedawana w zestawie ze wspomnianymi animacjami autorstwa Katsuhiro Otomo.

Gra wygląda jakby bazowała na Tokyo Jungle, tyle że została przyspieszona kilkanaście razy, Suda 51 pozmieniał w niej to i owo i "wyszło coś", co ciężko jakkolwiek określić, ale za to wciąż prezentuje się po prostu fajnie.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!