Tak wyglądał Turok 2, który nigdy nie powstał

Piotr Bajda
2013/09/16 12:07
9
0

Kontynuacja Turoka z 2008 roku nie doszła do skutku. Zobaczmy, co nas ominęło.

Tak wyglądał Turok 2, który nigdy nie powstał

Reboot Turoka nie był wielkim hitem. To kawał przyzwoitej strzelanki, która przy odrobinie chęci stawała się też porządną skradanką. Jej kartami przetargowymi były dinozaury (bo tych nigdy dosyć) oraz zabawy z łukiem na długo zanim te zrobiły się modne za sprawą Tomb Raidera i Crysisa 3. Kontynuacja miała duże pole do popisu i usprawnień, ale niestety nie dostała szansy rozwinięcia skrzydeł. Szkoda, bo w 2008 bawiłem się dobrze i liczyłem na więcej. Zresztą, chyba nie jestem odosobniony w opinii, że jest za mało gier z dinozaurami, prawda?

Nad Turokiem 2 pracowali twórcy poprzedniej części - Propaganda Games. Należące do Disneya studio przestało istnieć w 2011 roku, a ostatnia wydana gra na ich koncie to Tron: Evolution. Nie wszystkie z poniższych materiałów to świeżynki, bo część krąży w sieci od dłuższego czasy, ale przeważają rzeczy wcześniej niewidziane.

Zobaczmy, co by było, gdyby...

GramTV przedstawia:

Graliście w Turoka (tego z Nintendo 64 też)? Tęsknicie?

Komentarze
9
Usunięty
Usunięty
01/12/2014 18:25

> Turok 2 Seeds of Evil byl najlepsza czesci z uwagi na swoja obszernosc oraz poziom trudnosci..> Sa ludzie ,ktorzy do dzis nie zdolali jej ukonczyc z pomoca kodow na bron, amunicje> oraz niesmiertelnosc posilkujac sie w dodatku solucjami roznej masci oraz masa walkthrough> z youtube.>> Polecam wszystkim gdyz pozwala poszerzyc czlowiekiowi pamiec operacyjna.. Gdy zaczniesz> grac w te gre nagle zdasz sobie sprawe jak male i proste jak konstrukcja cepa sa levele> dzisiejszych strzelanek. Mozna sie poczuc jak Johny Mnemonic.. cala pamiec zostanie zajeta> przez obszerne levele bez ,ktorych zapamietania nieda sie przejsc tej gry.> Przecież powstał :)>> http://i43.servimg.com/u/f43/15/93/92/68/logo_110.jpgRacja pamiętam jak w niego grałem gdy miałem z 10 lat. To było coś niezwykłego jak bym porównał np. Call Of Duty Advanced Warfare to Turok i tak lepszy, bo to moje dzieciństwo i wspomnienia

Usunięty
Usunięty
16/09/2013 15:33

Turok 2 Seeds of Evil byl najlepsza czesci z uwagi na swoja obszernosc oraz poziom trudnosci.. Sa ludzie ,ktorzy do dzis nie zdolali jej ukonczyc z pomoca kodow na bron, amunicje oraz niesmiertelnosc posilkujac sie w dodatku solucjami roznej masci oraz masa walkthrough z youtube.Polecam wszystkim gdyz pozwala poszerzyc czlowiekiowi pamiec operacyjna.. Gdy zaczniesz grac w te gre nagle zdasz sobie sprawe jak male i proste jak konstrukcja cepa sa levele dzisiejszych strzelanek. Mozna sie poczuc jak Johny Mnemonic.. cala pamiec zostanie zajeta przez obszerne levele bez ,ktorych zapamietania nieda sie przejsc tej gry.

Usunięty
Usunięty
16/09/2013 15:11

> Tak wiem, kolega chyba ironio-żartu nie wyczuł. Zdarza się :)Słaby ten żart kiedy pierwsze zdanie artykułu brzmi: "Kontynuacja Turoka z 2008 roku nie doszła do skutku".
Trwa Wczytywanie