Take Two kombinuje coś z marką Bully

Paweł Pochowski
2013/07/30 22:20

Take Two złożyło wniosek w amerykańskim urzędzie patentowym o zarejestrowanie nowego znaku towarowego związanego z marką Bully

Take Two kombinuje coś z marką Bully

To oczywiście może oznaczać, że gdzieś tam po cichu trwają prace nad Bully 2. Może, ale nie musi oczywiście - możliwe także, że wydawca postanowił odświeżyć i wydać ponownie pierwszą część. Choć to akurat byłoby o tyle dziwne, że Bully oryginalnie wyszedł na PlayStation 2, po czym gra została odświeżona i zadebiutowała jako Scholarship Edition na PC, Nintendo Wii oraz Xbox 360. Odświeżanie po raz drugi tego samego mogłoby nie wyjść grze na dobre.

Generalnie ostatnimi czasy o marce Bully było dość cicho, choć mniej więcej raz do roku pojawia się ona w mediach. O tym, że powstanie Bully 2 mówiło się już w roku 2009. Następnie co jakiś czas ktoś z Rockstara zapewniał, że firma o tej produkcji pamięta i nie zamierza jej porzucać. Aż wreszcie Take Two udało się do urzędu patentowego. Co z tego będzie? Póki co możemy się jedynie domyślać.

GramTV przedstawia:

Być może GamesCom 2013 przyniesie nam więcej informacji w tej sprawie.

Komentarze
10
Usunięty
Usunięty
31/07/2013 11:08

Oczekuje dwójki. W jedyneczkę grałem jeszcze na PS2 i był to naprawdę ciekawy sposób przeniesienia założeń GTA do szkoły i nastolatków. Oby zrobili dwójkę. Chętnie bym pograł!

Usunięty
Usunięty
31/07/2013 10:30

Pewnie jakas wersja na telefony i tablety.

Usunięty
Usunięty
31/07/2013 10:10

Definitywnie robią Bully 2 i to od jakiegoś czasu.Marka gryzła się ostatnimi czasy z produkcją MP3, więc Rockstar wolał odłożyć tą pierwszą na rzecz tej drugiej.Widocznie uznali, że teraz mają czas i środki, więc działają.
Trwa Wczytywanie