Plotka: Bully 2 w produkcji

Piotr Wiejak
2009/11/11 12:02
1
0

Kompozytor muzyki dla gry Bully Rockstara ujawnił w wywiadzie, że niedługo zajmie się soundtrackiem jej niezapowiedzianej jeszcze oficjalnie kontynuacji.

Shawn Lee - amerykański muzyk multiinstrumentalista, autor ścieżek dźwiękowych do gier The Getaway i Bully - ujawnił w wywiadzie dla serwisu Gaming Liberty, że zamierza niedługo zabrać się za komponowanie utworów dla drugiej części kontrowersyjnej produkcji Rockstara. Plotka: Bully 2 w produkcji

"Wygląda na to, że w niedalekiej przyszłości zajmę się soundtrackiem do Bully'ego 2" - odpowiedział Lee, na pytanie o kolejne projekty związane z wirtualną rozrywką. Rockstar na razie nie skomentował w żaden sposób tej informacji.

Gra Bully to dziejący się w fikcyjnej angielskiej szkole sandbox, opowiadający historię łobuziaka Jimmy'ego Hopkinsa. Została wydana w październiku 2006 roku na PlayStation 2, w marcu 2008 na Wii i Xboksa 360, a w końcu - praktycznie równe dwa lata od debiutu na sprzęcie Sony - trafiła również na PC. Wszystkie wersje, które pojawiły się po tej na PS2 to jej rozbudowane porty, z podtytułem Scholarship Edition.

GramTV przedstawia:

Komentarze
1
Usunięty
Usunięty
31/07/2013 11:10

Podzielam entuzjazm. Oby zrobili dwójkę! Może w 2013.... 2014