Wargaming zdradza plany na E3. Będzie niespodzianka dla konsolowców

Patryk Purczyński
2013/05/28 11:13
9
0

Stanowiska do gry w World of Tanks to tylko jedna z atrakcji, jakie Wargaming.net przygotowuje na E3 2013. Pozostałe powinny być znacznie ciekawsze.

Wargaming zdradza plany na E3. Będzie niespodzianka dla konsolowców

Wargaming.net zamierza podbić hale LA Convention Center wieloma elektryzującymi prezentacjami. Oprócz możliwości zagrania w World of Tanks białoruska firma szykuje na E3 2013 kilka naprawdę mocnych rzeczy. Jedną z nich będzie prezentacja World of Warplanes. "World of Warplanes z przemodelowanym systemem sterowania oraz doskonałą grafiką, zabierze uczestników targów wprost w przestworza i rzuci w wir dynamicznych bitew asów lotnictwa" - zapewnia Wargaming.net.

Na tym jednak nie koniec. Po raz pierwszy fani zgromadzeni na E3 będą mieli okazję zobaczyć w akcji World of Warships, czyli trzecią produkcję sieciową studia, której akcja tym razem przeniesie nas na światowe wody. "Dzięki zastosowaniu rewolucyjnych technologii, pokaz tej gry to coś, czego nie będzie można przegapić" - czytamy w nadesłanej do nas wiadomości.

GramTV przedstawia:

Wreszcie dowiemy się również, nad czym przez ostatnie miesiące pracowała ekipa Wargaming West, znana wcześniej jako Day 1 Studios. Na razie wiadomo tylko tyle, że jest to produkcja konsolowa. Więcej dowiemy się między 11. a 13 czerwca. Właśnie wtedy w Los Angeles odbędą się targi E3.

Komentarze
9
Usunięty
Usunięty
28/05/2013 15:38

"Dzięki zastosowaniu rewolucyjnych technologii" gdzie tam rewolucja jest? Chcą zrobić grę na BigWorldzie, gdzie nie ma nawet możliwości żeby strzelać z 2 dział jednocześnie. Ten silnik to padaka, a tym bardziej nie nadaje się na inną grę niż mmorpg.

Usunięty
Usunięty
28/05/2013 15:26
Dnia 28.05.2013 o 14:41, Tomoya-kun napisał:

ramerom.

Podczas wojny też ramowano - http://en.wikipedia.org/wiki/Sonderkommando_Elbe http://en.wikipedia.org/wiki/Aerial_ramming#World_War_II

Usunięty
Usunięty
28/05/2013 14:41
Dnia 28.05.2013 o 13:53, fenr1r napisał:

Niestety? Bardzo dobrze, że Gaijin zabrał się za grę tego typu, bo chłopaki mają w tym doświadczenie. Wyszło zupełnie przyzwoicie a gra się przednio, więc nie wiem dlaczego mamy narzekać.

Cóż kontekst niestety jest raczej dla WG. Faktycznie w WT lata się dużo lepiej jak i jest spory wybór maszyn. Jednak widać że Gaijin nie mają doświadczenia z mmo, np. system fragów i asyst jest beznadziejny(męczysz kogoś kilka minut a tu nagle podlatuje ci jakiś łepek i na 2 strzały zgarnia całą chwałę) czy brak jakichkolwiek działań przeciw TK i ramerom. Ale też niestety też zaczynają prezentować podejście do graczy ala WG - odwalcie się my wiemy lepiej.

Dnia 28.05.2013 o 13:53, fenr1r napisał:

Po WoW nie spodziewałem się niczego po tym jak pokazali mizerne i głupawe drzewko technologiczne. Zresztą sam WoT oparty jest na średnio satysfakcjonującej rozgrywce i nieustannym grindzie.

Obie produkcje są oparte na tym samym z czym że obecnie WT ma dużo lepszy model ekonomi bo jeśli gra się dobrze nawet na wyższych tierach to zawsze się zarobi nawet jeśli niewiele. Podczas gry w WoT już od 7 tieru coraz mocniej jest się na minusie bez prem.
Trwa Wczytywanie