Twórcy Jagged Alliance: Flashback rozczarowani początkowym zainteresowaniem fanów

Patryk Purczyński
2013/05/02 13:51

Nie tak ekipa Full Control wyobrażała sobie początek zbiórki na Jagged Alliance: Flashback na Kickstarterze. Nie wszystko jednak jest jeszcze stracone.

Twórcy Jagged Alliance: Flashback rozczarowani początkowym zainteresowaniem fanów

- Nie sądzę, by była to wielka tajemnica, ale na tym etapie spodziewaliśmy się znacznie większego wsparcia - wyznają przedstawiciele Full Control, którzy przed kilkoma dniami ruszyli ze zbiórką pieniędzy na Jagged Alliance: Flashback. Na razie swój finansowy wkład w projekt ma zaledwie 3 tys. graczy, którzy łącznie zdeklarowali się przekazać nań ponad 122 tys. dolarów.

- Nie mówimy tu o całkowitym sfinansowaniu projektu już na tym etapie, ale o bardziej entuzjastycznej bazie fanów. Mamy nadzieję, że tych 2700 wspierających nas osób (wpis dokonany został nieco wcześniej - przyp. red.) to nie wszyscy fani Jagged Alliance, którzy wciąż chcą grać w produkcje z tej serii. Jeśli jednak tak właśnie jest, przypuszczalnie będzie to ostatnia odsłona JA, jaka kiedykolwiek powstanie - konkludują złowieszczo przedstawiciele studia.

GramTV przedstawia:

Na sfinansowanie projektu wciąż jeszcze pozostało sporo czasu - 21 dni. Aby Jagged Alliance: Flashback powstało, potrzeba 350 tys. dolarów. Full Control jednocześnie pracuje nad Space Hulkiem, który cieszy się znacznie większym zainteresowaniem. - Jeśli JAF odniesie sukces porównywalny do tego, o jakim można mówić w kontekście Space Hulka, będziemy chcieli stworzyć więcej gier w obrębie tych marek, jeśli tylko stanie się to możliwe - deklarują pracownicy Full Control. - To wy tutaj decydujecie. Prosimy o wsparcie - dodają.

Komentarze
26
Usunięty
Usunięty
03/05/2013 21:33

spoko kwestia opinii XD

Usunięty
Usunięty
03/05/2013 21:02
Dnia 03.05.2013 o 20:47, Numenpl napisał:

natomiast mi przeszkadzał jak diabli.

Nasuwa mi się tylko jedna odpowiedź- ale się powstrzymam, żeby nie być uszczypliwym ...

Usunięty
Usunięty
03/05/2013 20:47

natomiast mi przeszkadzał jak diabli.
Trwa Wczytywanie