News

Blizzard: StarCraft: Ghost nigdy nie został skasowany

Patryk Purczyński, 08.04.2013 16:25 8

Niewiele znaczący komentarz czy sugestia, że coś jest na rzeczy? Ostatnia wypowiedź Matthew Burgera powoduje, że serca tych, którzy wciąż wierzą w powstanie StarCraft: Ghost, zabiją szybciej.

Matthew Burger z Blizzarda w jednym z ostatnich wywiadów został zapytany o aktualny status StarCraft: Ghost. Odpowiedź jest co najmniej intrygująca: - Projekt jest wstrzymany. Nigdy nie został skasowany. Dopytywany o to, czy kiedykolwiek ujrzy światło dzienne, odparł: - Być może.

To oczywiście nic jeszcze nie oznacza, ale z pewnością przez zachmurzone niebo przebija się promyk nadziei, że może jednak agentka Nova kiedyś wyruszy na swoją misję. Blizzard ostatnio stronił od gatunku skradanek/gier akcji, ale firma niejednokrotnie już udowodniła, że lubi zaskakiwać. Warto również pamiętać, że nie jest to pierwszy komentarz sugerujący, że przed StarCraft: Ghost może być jeszcze świetlana przyszłość, ale jest to ewentualnie melodia dalszej przyszłości.

StarCraft: Ghost trafił do naszego cyklu Gry nienarodzone - jeśli chcecie dowiedzieć się czegoś więcej o tym projekcie, gorąco polecamy lekturę tego artykułu.

najnowsze