Najgorsza reklamówka jaką dziś zobaczycie - Sly Cooper: Złodzieje w czasie

Piotr Bajda
2013/03/27 17:25
9
0

Nawet biorąc pod uwagę reklamy proszków do prania i sieci komórkowych w telewizji.

Najgorsza reklamówka jaką dziś zobaczycie - Sly Cooper: Złodzieje w czasie

Sam nie wiem co gorsze - aktorstwo młodego Bena Afflecka (może też powinien spróbować sił w reżyserii?) czy sam pomysł na reklamę, który zrobiłby umiarkowane wrażenie nawet w 1981 roku. Postawię na to drugie, bo to w końcu dzieciak realizujący marzenie o aktorstwie wpuszczony w maliny przez menadżera. Nie jestem aż takim cynikiem. W każdym razie - brawo Sony, Kevin Butler pewnie pokłada się właśnie ze śmiechu.

Na szczęście - jak dowodzi nasza recenzja - sama gra jest zdecydowanie lepsza. Oto co napisał o niej Mateusz:

GramTV przedstawia:

- Sly Cooper: Złodzieje w Czasie, pomimo tego, że przygotowany przez inne niż dotychczas studio, nie jest żadnym restartem serii. Wręcz przeciwnie, to modelowy przykład kontynuacji, która naprawia błędy poprzedniczek, rozwija to, co działało dobrze ii dodaje kilka nowych pomysłów. Można by pomyśleć, że to niewiele, ale w tym akurat przypadku gracze niczego więcej nie oczekiwali. Sanzaru złożyło fantastyczny hołd nie tylko samemu Slay'owi, ale również trójwymiarowym platformówkom, które jak się okazuje, wciąż mają wiele do zaoferowania. -

W sprzedaży od dzisiaj.

Komentarze
9
Dared00
Gramowicz
28/03/2013 09:51

SKANDAL GRA DLA DZIECI MARKETOWANA JEST POD DZIECI WIĘCEJ W DZIENNIKU O 15Poziom przeciętnej reklamy z Cartoon Network lub innego Disneya.

Lordpilot
Gramowicz
28/03/2013 09:44

@Piotr Bajda,To jest reklama (jak i sama gra) skierowana dla dzieci. Czekaj wybolduję Ci, bo możesz nie załapać: dzieci. I jeszcze kapitalikami: DZIECI. Biorąc pod uwagę target jest zrealizowana wzorowo. Widziałem naprawdę SETKI gorszych (i naprawdę SETKI, bo kończyłem podyplomówkę z tej dziedziny, więc sporo badziewia musiałem oglądać).Reklama jak już napisałem jest zrealizowana wzorowo, czego nie da się powiedzieć o Twoim newsie, który jest zwyczajnie zbędny. Ot, zwykła zapchajdziura.Myśle, że Twoje czepialstwo wynika z kompletnej niewiedzy - zero pojęcia nie tylko o reklamach ale także o dzieciach. Prawdopodobnie nie masz własnych dzieci, wątpie też żebyś miał jakikolwiek kontakt z dziećmi. To chyba tyle - więcej nie ma sensu pisać, bo to jak rozmowa ze ślepym o kolorach :)

Usunięty
Usunięty
28/03/2013 09:16

o matko...cofnąłem się w czasie...tak źle użytego zielonego ekranu i tak marnego aktorstwa nie widziałem z 10 lat...
Trwa Wczytywanie