News

Pierwsze urodziny gry AION w modelu free-to-play - jakie eventy uświetnią tę okazję?

Małgorzata Trzyna, 27.02.2013 20:24 5

Urodziny to doskonała okazja, by nieco ułatwić graczom zadanie – do 6 marca będziecie mogli zdobywać o 50% więcej doświadczenia, Punktów Otchłani, będziecie mieli również większą szansę na drop i sukces w craftingu.

AION - statystyki

Odkąd Gameforge udostępnił grę AION w modelu free-to-play, minął rok. W tym czasie zarejestrowano 2 700 000 nowych kont. Firma postanowiła uczcić tę okazję nie tylko przez zwiększenie o 50% premii do zdobywanego doświadczenia, Punktów Otchłani, szansy na drop i sukces podczas wytwarzania przedmiotów. Już jutro odbędzie się wiosenne zdarzenie Happy Hour: Daeva Rządzi! Kupując monety AION między 12:00 a 24:00 otrzymacie 20% bonus.

To jednak nie koniec wieści o AION. 17 kwietnia zostanie wprowadzona aktualizacja 3.9, dodająca kilka nowych elementów do gry: Rookie Server oraz Dungeon Finder, dzięki któremu będziecie mogli dołączać do grupy instancji na każdym serwerze i łatwiej osiągać kolejne poziomy.

Jak dotąd, tuż po premierze gry wprowadzono aktualizację oferującą m.in. system pogody, nowe profesje i wierzchowce, natomiast aktualizacja 3.5 została stworzona z myślą o graczach mających wysoki poziom – dodano ostateczny pojedynek z władczynią smoków, Tiamat, oraz nową mapę PvP – „Arenę Kooperacji”, gdzie rywalizują ze sobą trzy dwuosobowe drużyny. W grze można również walczyć o odznaki na „Arenie Sławy”, przeznaczonej dla czterech graczy.

najnowsze