Zagraj w Game of Thrones Ascent - wystartowała otwarta beta

Mateusz Stanisławski
2013/02/22 17:11
5
0

Ekipa zrzeszona pod szyldem Disruptor Beam zachęca do przedpremierowej zabawy w Game of Thrones Ascent. Tytuł jest nierozerwalnie sprzężony z Facebookiem.

Zagraj w Game of Thrones Ascent - wystartowała otwarta beta

Można już testować przeglądarkową strategię Game of Thrones Ascent. Gra, na razie w fazie beta, jest dostępna wyłącznie na Facebooku (zgadza się, nie brakuje opcji współpracy ze znajomymi). Twórcy mają niemałe ambicje – dość rzec, że tytuł powstaje we współpracy z HBO i finalnie „ma umożliwić wejście do świata Westeros ponad 500 milionom osób grających w pozycje społecznościowe”. Najważniejsze fakty na temat rozgrywki i fabuły znajdziecie w jednym z naszych wcześniejszych wpisów.

Data premiery pełnej wersji Game of Thrones Ascent nie jest jeszcze znana. Co ciekawe, niewykluczone, że za jakiś produkcja zagości na innymi sprzęcie. „Kiedy odpowiednio doszlifujemy grę tutaj, będziemy rozważać inne platformy, na których moglibyśmy się nią podzielić.”czytamy w dzisiejszym wpisie twórców. Tymczasem polecamy odpalić najnowszy zwiastun tytułu:

GramTV przedstawia:

Komentarze
5
Usunięty
Usunięty
22/02/2013 20:45

czy chce mi sie zakladac fake acc dla gierki ? nie.

Sandro
Gramowicz
22/02/2013 18:45

http://disruptorbeam.com/statusJakby co, pod tym linkiem można na bieżąco sprawdzać status serwerów.

Sandro
Gramowicz
22/02/2013 18:39
Dnia 22.02.2013 o 18:23, Cherry69 napisał:

500 Internal Server Error - u mnie tyle z grania... :(

Odpowiedź na uruchomienie bety jest tak wielka, że serwery systematycznie padają. A jeśli gra działa, to lagi potrafią być frustrujące, choć dzisiaj rano gra działała o niebo płynniej niż wczoraj.
Trwa Wczytywanie