Informacje

Alarm betowy: War of the Roses

...

Przyjmowane są już zgłoszenia do betatestów gry War of the Roses, czyli nowej propozycji studia Fatshark, które ostatnimi czasy powinno być kojarzone za sprawą udanego Krateru. Zainteresowani?

War of the Roses - obrazek 1
War of the Roses

Paradox Interactive (wydawca) i Fatshark (producent) zorganizują testy wersji beta War of the Roses, ale ich termin rozpoczęcia, nawet przybliżony, nie jest jeszcze znany. Wiadomo jedynie, że chętni powinni odwiedzić oficjalną stronę produkcji, gdyż to właśnie na niej, wypełniając stosowny formularz, można wyrazić chęć udziału w przedpremierowym wyłapywaniu błędów.

War of the Roses to gra akcji, która zaoferuje przede wszystkim rozbudowany tryb wieloosobowy, ale znajdzie się w niej również kampania adresowana do samotników, będąca wprowadzeniem do dania głównego, czyli wspomnianego multiplayera. Rozgrywka toczyć się będzie w średniowiecznej Anglii, podczas tytułowej Wojny Dwóch Róż. Co ciekawe, autorzy zapowiadają, że w poszczególnych pojedynkach weźmie udział ogromna liczba użytkowników.

Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, finalna wersja War of the Roses zadebiutuje na początku 2013 roku wyłącznie na PC. Jeśli jeszcze nie mieliście okazji, rzućcie okiem na gameplay trailer z E3 2012.

Najnowsze
Lubisz nas?