Klawiatura CM Storm QuickFire Rapid - mała, mechaniczna i dla graczy

Michał Myszasty Nowicki
2012/03/27 16:36
9
0

Cooler Master pod swoją gamingową marką CM Storm wprowadza właśnie na rynek nową linię klawiatur mechanicznych. Jej pierwszą przedstawicielką jest QuickFire Rapid.

Klawiatura CM Storm QuickFire Rapid - mała, mechaniczna i dla graczy

Już pierwszy rzut oka na CM Storm QuickFire Rapid jest sygnałem, że mamy do czynienia z produktem dedykowanym szczególnemu odbiorcy - klawiaturę całkowicie pozbawiono bloku klawiszy numerycznych.

Najważniejszą jej cechą jest jednak wykorzystanie mechanicznych przełączników klawiszy znanej i cenionej marki Cherry MX. Co więcej, w przeciwieństwie do wielu produktów konkurencji, nie będziemy skazani na jeden tylko ich typ. W ofercie mają się znaleźć modele wykorzystujące trzy typy przełączników Cherry MX o różnej sprężystości: Blue, Black oraz Brown.

Trwałość oznaczeń klawiszy zapewni wykonanie ich w technice laserowej, dodatkowo w komplecie znajdziemy zestaw wymienialnych klawiszy. Klawiatura będzie mogła komunikować się z komputerem przez port USB z czasem reakcji 1 ms przy częstotliwości zapytań na poziomie 1000 Hz. Całość uzupełnia odłączany kabel w solidnym oplocie oraz gumowane, antypoślizgowe pokrycie.

Według polskiego dystrybutora, cena sugerowana CM Storm QuickFire Rapid została ustalona w naszym kraju na poziomie 360 złotych.

GramTV przedstawia:

My zaś tradycyjnie zapraszamy do naszego sklepu, w którym znajdziecie bogaty wybór klawiatur zarówno do grania, jak i codziennej pracy.

Komentarze
9
Bodzio-Gracz
Gramowicz
30/03/2013 22:06

Ja lubię klawiatury proste i konkretne - od paru lat używam jednej klawiatury z firmy Logitech i jestem jak najbardziej zadowolony :-).

Usunięty
Usunięty
27/03/2012 20:49
Dnia 27.03.2012 o 18:22, TobiAlex napisał:

Ja również wolę klawiatury z niskim skokiem. Od ładnych kilku lat używam Logitech UltraX Premium i jest ok zarówno do grania jak i pisania.

A miałeś okazję pograć na mechanicznej? Niech zgadnę - nie?Kilkanaście lat użytkowałem membranowe - od logitech''a po razery. W zeszłym roku przesiadłem się na ss 6gv2 z cherry black i komfort grania jest nieporównalnie większy, Jest wręcz ogromny. Wysoki skok tylko dodaje pewności w poruszaniu się podczas grania w fps''y, czy inne gry.

TobiAlex
Gramowicz
27/03/2012 18:22

Ja również wolę klawiatury z niskim skokiem. Od ładnych kilku lat używam Logitech UltraX Premium i jest ok zarówno do grania jak i pisania.
Trwa Wczytywanie