Informacje

Zajrzyj za kulisy powstania dema technologicznego "Kara" od Quantic Dream

2

Na tegorocznym GDC David Cage zaprezentował światu demo technologiczne Kara prezentujące możliwości najnowszego silnika Quantic Dream. Zobaczcie kulisy powstania tej niesamowitej produkcji.

Zanim powstała finalna wersja Kary, w trakcie przygotowań przesłuchano ponad setkę aktorek. Wybór w końcu padł na Valorie Curry, której gra miała ogromny wpływ na końcowy efekt filmiku, który zrobił ogromne wrażenie podczas pokazu na tegorocznej edycji Games Developer Conference.

Za kulisami powstania tego filmu możemy zobaczyć, jak David Cage wraz ze swym zespołem wykorzystują zaawansowaną technologię do zaprezentowania możliwości ich nowego silnika. W samej sesji motion capture wykorzystano aż 65 kamer. Poznamy również aktorki, które użyczyły swych głosów do nagrania niemieckiej, francuskiej i japońskiej partii językowej. Jeśli jeszcze nie widzieliście finalnej wersji tego dema, koniecznie obejrzyjcie je tutaj.

2 komentarzyDodaj swój

Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
G N3xuS

Ogólnie szau nie ma.
Większe na mnie wrażenie zrobiło na mnie technologia L.A Noire.
A motion capture jest już z nami od bardzo dawna.
A z tego co sie doczytałem ze jest to silnik na konsole PS3 a wiadomo ze konsola ogranicza silnik i wątpię ze jest choć w połowie dobry co UE 4.

Nie mniej należy sie szacuneczek za prace. :)

Odpowiedz
G Mr_Spike

Moim zdaniem nie ma nic gorszego jak zbyt świadomy i niestabilny emocjonalnie sprzęt elektroniczny typu nexus 6 z łowcy andków, hal-9000 z odysei czy tak taka kara.
Jeszcze tego brakuje by np. odtwarzacz DVD lub pralka stwierdziły, że nie mają dzisiaj ochoty współpracować bo nie są w humorze albo nie chcą się wyłączyć bo boją się iść spać...

Odpowiedz
Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
Najnowsze
Lubisz nas?