Zapraszamy do Poznania na Pyrkon 2012

gram.pl
2012/03/19 15:36
7
0

W najbliższy weekend startuje coroczne święto miłośników fantastyki Pyrkon 2012. Poza spotkaniami z pisarzami oraz "grami bez prądu" to także świetna okazja by posłuchać przedstawicieli rodzimej branży gier wideo oraz zagrać w najnowsze tytuły.

Zapraszamy do Poznania na Pyrkon 2012

Już w najbliższy piątek 23 marca o godz. 15:00 w halach Międzynarodowych Targów Poznańskich rozpocznie się coroczne święto miłośników szeroko pojętej fantastyki Pyrkon 2012. Na konwencie pojawią się znani pisarze, którzy poprowadzą wykłady oraz będą rozdawać autografy, a także możliwość zapoznania się i zagrania w papierowe gry RPG, karcianki czy LARP-y.

Po raz pierwszy w tym roku na Pyrkonie pojawi się również sekcja gier wideo, za którą jest odpowiedzialna nasza zaprzyjaźniona strona z kolektywu Polish Xbox Community, która we współpracy z Microsoftem oraz Electronic Arts zapewni wszystkim konwentowiczom możliwość zagrania w najnowsze tytuły.

Dla odwiedzających szykujemy wiele atrakcji z konsolą Xbox 360 oraz sensorem Kinect w roli głównej. Kontynuując najlepsze tradycje, zaprezentujemy najnowsze pozycje z katalogu wydawniczego naszych partnerów. Dzięki polskiemu oddziałowi EA dostaniecie możliwość sprawdzenia w akcji najnowszego hitu BiowareMass Effect 3. Microsoft swoją obecność zaznaczy szeregiem tytułów dedykowanych kotrolerowi ruchu Kinect, takich jak Dance Central 2 czy Kinect Sports: Sezon Drugi, a także produkcją Epic Games – przebojową grą akcji Gears of War 3. Fani plastikowego rocka również znajdą coś dla siebie za sprawą ostatniej odsłony serii Guitar Hero – Warriors of Rock. Dla najaktywniejszych graczy przygotujemy konkursy oraz turnieje z atrakcyjnymi nagrodami - czytamy na PLXC.

Pyrkon to także świetna okazja by posłuchać ciekawych wykładów prowadzonych przez przedstawicieli rodzimej branży gier wideo. Mamy dla Was przebogaty program. Zaprosiliśmy twórców z CD Project, TheFarm51, Reality Pump, 11Bit Studios, World-looM, Artifex Mundi - nie wszyscy pojawią się oficjalnie, jednak wszyscy chętnie podzielą się doświadczeniami zebranymi w czasie tworzenia gier.

GramTV przedstawia:

Więcej o samym konwencie możecie przeczytać na oficjalnej stronie Pyrkonu. Znajdziecie tam również cały program imprezy.

Gram.pl objęło patronat medialny nad konwentem.

Komentarze
7
Usunięty
Usunięty
20/03/2012 22:44
Dnia 19.03.2012 o 17:46, Tajemnic napisał:

gramowiczów zainteresowanych wszelkimi odminami "pisanego" RPG.

To tutaj są w ogóle tacy ludzie? O_oA właśnie, Twa kolej w ZK :P

Mejste
Gramowicz
Autor
19/03/2012 20:03
Dnia 19.03.2012 o 18:57, Knightshade napisał:

Ja to albo ślepy jestem albo ani w tym newsie ani na oficjalnej stronie nic nie widzę o cenie biletów na tę "imprezę" :( Chyba że to za darmo jest :P

http://www.pyrkon.pl/2012/index.php?go=akredytacja tutaj są podane ceny biletów.

Knightshade
Gramowicz
19/03/2012 18:57

Ja to albo ślepy jestem albo ani w tym newsie ani na oficjalnej stronie nic nie widzę o cenie biletów na tę "imprezę" :( Chyba że to za darmo jest :P
Trwa Wczytywanie