DARMOWE DLC do UFC Personal Trainer na X360 wyciśnie z Was siódme poty!

Michał Ostasz
2012/01/04 17:44
6
0

UFC Personal Trainer, czyli narzędzie, dzięki któremu w teorii każdy gracz w zaciszu domowym może stać się gwiazdą walk MMA doczekało się pierwszego oficjalnego rozszerzenia. Co znajdziemy w bezpłatnym dodatku?

DARMOWE DLC do UFC Personal Trainer na X360 wyciśnie z Was siódme poty!

Na wstępie należy zaznaczyć iż mimo faktu, że UFC Personal Trainer ukazało się na trzech platformach - Xbox 360, PlayStation 3 i Wii - to DLC dostępne jest tylko dla właścicieli tej pierwszej. W paczce o nazwie Urijah Faber Workout Pack, którą już można pobrać z Xbox Live Marketplace, znajdziecie nie tylko postać tytułowego zawodnika, ale także pięć nowych zestawów ćwiczeń oraz piętnaście nie widzianych wcześniej kombinacji dla trybu Hit the Mitts.

Co ciekawe, DLC pozwoli Wam także zdobyć osiągnięcie Undisputed Trainee, które w przyszłości zaowocuje bonusem w trybie Create-a-Fighter w nadchodzącej wielkimi krokami grze UFC Undisputed 3. Miło.

GramTV przedstawia:

Warto dodać, że Urijah Faber Workout Pack nie jest jedynym rozszerzeniem dla UFC Personal Trainer. W planach firma THQ, wydawca gry, ma jeszcze wypuszczenie na wirtualny rynek dodatków sygnowanych nazwiskami Caina Velasqueza i Jona Jonesa. Ukażą się one odpowiednio 31 stycznia i 21 lutego. W ich skład wejdą podobne zestawy ćwiczeń jak w opisywanym tutaj DLC. Niestety, te paczki będą już płatne - ich cena wyniesie 800 MP. THQ Nie potwierdziło czy udostępnione zostaną one również osobom, które kupiły grę w wersji na platformy inne niż sprzęt Microsoftu.

Źródło: Destructoid

Komentarze
6
Michael-O
Gramowicz
Autor
04/01/2012 20:20

@WojtipopPowiedzmy, że nie jest to najczęstsza praktyka wśród deweloperów ;)

Michael-O
Gramowicz
Autor
04/01/2012 20:20

@WojtipopPowiedzmy, że nie jest to najczęstsza praktyka wśród deweloperów ;)

Usunięty
Usunięty
04/01/2012 20:14

Pewnie gdybym miał Kinecta to zainteresowałbym się tą grą ale niestety obecny tytuły do takiego zakupu mnie nie przekonują.
Trwa Wczytywanie