Odpakowujemy materiały prasowe z Uprising44, gry o Powstaniu Warszawskim

Patryk Purczyński
2011/12/26 22:16

Do redakcji gram.pl wpłynęła paczka bardzo stylowych gadżetów od twórców Uprising44. Chcecie zobaczyć co było w środku? Zapraszamy na krótki materiał filmowy.

Odpakowujemy materiały prasowe z Uprising44, gry o Powstaniu Warszawskim

Krzysiek Ogrodnik, gdy tylko otrzyma interesującą przesyłkę, natychmiast udaje się do znanego Wam już pomieszczenia i przed kamerą opowiada, co się w niej kryje. Nie inaczej było w przypadku materiałów prasowych z Uprising44. Szczegóły poznacie oglądając poniższy film.

GramTV przedstawia:

Wspominany w filmie artykuł z materiałami propagandowymi znajdziecie na naszych łamach. Galeria też jest - Krzysiek nie konfabulował. Uprising44 powstaje w studiu DMD Enterprise, a jego premiera przewidziana jest na przyszły rok.

Komentarze
17
Usunięty
Usunięty
28/12/2011 11:09

Z tego co się orientuję, to raczej papier kredowy, a nie "jakiś tam" karton :)Ciekawostka ciekawostką, ale przydałoby się info na temat betatestów, bo gazetami fałszującymi rzeczywiśtość, nikt do zakupu nie nakłonii.edit: literówka

Usunięty
Usunięty
27/12/2011 20:17
Dnia 27.12.2011 o 01:15, vegost napisał:

Chyba nic gorszego od Afterlife: Insanity być nie może ? :) Ale to może przebić nawet i Afterlife`a :) Po próbkach dubbingu już wiedziałem, że to będzie kupa roku :P I tak raczej będzie, nie wierzę w tą grę.

Na szczęście nikt nie zmusza Cię do wiary w ten tytuł :). Do jej ukończenia zostało naprawdę jeszcze sporo czasu i z doświadczenia wiem, że wiele elementów ulega dogłębnym zmianom. Lepiej cierpliwie poczekać i ocenić końcowy efekt, niż z automatu stawiać krzyżyk na danej produkcji.

Usunięty
Usunięty
27/12/2011 20:15
Dnia 26.12.2011 o 23:59, Arcling napisał:

News opóźniony a sama gra zapowiada się raczej słabo. Nie zostało im wiele czasu na dokończenie gry a jeśli ma to wyglądać jak wygląda... Zostaje jeszcze kwestia bugów - oznacza to zapewne brak betatestów.

Premiera gry nie została na sztywno ustalona. Twórcy kładą duży nacisk na jakość i nie goni ich żaden księgowy domagający się natychmiastowego wydania nawet nieukończonej gry. Beta testy będą przeprowadzone z całą pewnością.
Trwa Wczytywanie