Artykuł: Journey - betatest

Rafał Dziduch
2011/07/18 16:00
3
0

Autorzy Flower i flOw tym razem zabierają nas na pustynię. Beta Journey pokazuje, że dostaniemy produkcję tajemniczą i nastrojową. Pytanie tylko, czy na dłuższą metę grywalną?

Artykuł: Journey - betatest

Bez wątpienia trzeba przyznać, że pod względem oprawy graficznej Journey stanowi mały majstersztyk. I nie chodzi wcale o to, że mamy do czynienia z jakimś super-ekstra-gites-wypas-najnowszym silnikiem graficznym. Rzecz w tym, że w projektach lokacji, po których przychodzi nam się poruszać widać smak, minimalizm, doskonały koncept oraz powiew najwyższej rangi artyzmu. Mimo tego, że pustynia jako miejsce akcji jest pomysłem co najmniej karkołomnym, autorom udało się spaść na cztery łapy.

GramTV przedstawia:

Komentarze
3
Usunięty
Usunięty
02/02/2012 20:55

Ja osobiście liczę (choć zdaję sobie sprawę, że jest to praktycznie niemożliwe) na wersję PC... Gra wygląda na... intrygującą :-)

eske
Gramowicz
20/07/2011 20:52

Pierwsze co mi się rzuciło w oczy to oczywiście oprawa artystyczna i cała stylistyka Journey. Jest najlepszym przykładem na to, że niesamowitego efektu nie trzeba uzyskać za pomocą wysokiego nakładu kosztów. Gra jest również niesamowicie tajemnicza - przez co buduje dobry klimacik. Ciekawe jest również to jak twórcy zachęcają do tej gry. Tak jak można było powyżej przeczytać, gra oferuje bardzo dużo niewiadomych, których nie można było poznać podczas bety, mogły więc się okazać tak wielką ciekawostką, że nie pozostawia nic innego jak tylko oczekiwanie na pełną wersję.

Usunięty
Usunięty
19/07/2011 00:36

Pamiętam, że przed flOw potrafiłem spędzić długie godziny ewoluując tę kreaturkę do granic możliwości. Jeśli ta gra jest równie prosta i zarazem dziwna (na co się zanosi), to może być ciekawie. Szkoda tylko, że platformą docelową jest PS3.




Trwa Wczytywanie